1874
1955
عنوان

دیشب دماغمو عمل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 105 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
من که جادوگری هم باشه دماغم محاله همچین پولی بدم

منم دلم نمیاد ولی من بین تمام کارایی ک دیدم فعلا فقط از کار این و محبی خوشم اومده. اون محبی ام از 13 ب بالا میگیره ولی وقتش پره .میگن الان بری3 سال دیگه نوبت عمل میده😓

لطفا لایک نکنین مرسی💝
1984
واقعا چقد قیمت شهرستانا با تهران متفاوته!!!  تهران ده دوازدهه الان رنج قیمت

چون استادشون بوده کم ازش گرفته

هزینه بیمارستانم کمتر گرفتن احتمالا 

و الا دو سال پیش ۵ ۶ بود 

تا ۱۲ تومن داره شیراز 

احتمالا همین دکتر زیر ۸ نگیره 

ولی خب استارتر احتمالا چون دانشجوی پزشکین این امتیازاتو دارن ک بهشون تخفیف بدن 

الان میخواستم تگتون کنم 

دیدم خوده عروس اینجان:)

واقعا چقد قیمت شهرستانا با تهران متفاوته!!!  تهران ده دوازدهه الان رنج قیمت

دکترای شیراز حرف ندارن معرکه هستن. تهران فقط اسمش تهرانه کلا همه دکترای خوب شیرزا و اصفهان هستن

دلم میخاست به آرزوهام میرسیدمو امضامو عوض میکردم ولی نرسیدم.خدایا کمکم کن به آرزوهای خوبم برسم.میشه برای رسیدن به خوشبختیم دعا کنید  

دماغ نو مبارک😁 یه سوال از اولین ویزیتت تا زمان عملت چقدر طول کشید؟ زود نوبت میدن؟

کی فکرشو میکرد یه روز حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون   میشه لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید  
چون استادشون بوده کم ازش گرفته هزینه بیمارستانم کمتر گرفتن احتمالا  و الا دو سال پیش ۵ ۶ بود& ...

دانشجو پزشکی ام نشدیم تخفیف شامل حالمون شه😂😂😂

دقت کنید واسه ادم سه دقیقه ای، سه ساعت وقت نذارید و برای ادم سه ساعته،  سه روز  ! بعضی ادم ها حتی لایق سهدقیقه از وقت شما هم نیستند...!!!!
8
با ۲۵ تومن میشه کلی عمل زیبایی کرد پیکر تراشی ۱۳ تومن کل بدنو مانکنی میکنن

این عمل وحشتناکه 

کی فکرشو میکرد یه روز حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون   میشه لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید  
1718