2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 161 پست

علائم بارداری رو داری منم دوروز بعد از موعدم بی بی چک زدم مثبت بود 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی دو روز مونده به موعدم  ۱۹ موعدمه یه بار ۴ روز مونده تست زدم ولی بعد نیمساعت هاله افتاد&nb ...

انشالله که تا 9 ماه رنگ پری نبینی گلم به امید خدا که دوتامون بارداریم 

2728

من از ۲۱ پریودم درد سینه و درد پریودی داشتم....و باردار بودم.تخمدانم انگار سوزن میرفت توش تیر میکشید....

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
امضات ایشالله سالم بغلش کنی 

مرسی از دعای قشنگت عزیزم ایشالله شمام به حاجتتون برسین 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

من اما هنوزم دارم

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi
2706