2410
2553
عنوان

تورو خدا سر صبحی بیان بگین چیکار کنم الکی جنگ روانی درست کرد🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 87 پست
خر که نیست خواهر من شوهرم ازین هف خطاس

ما که بعد هر مهمونی معمولا ی سری بحث داریم سر این چیزها 

ولی تازگی ها تا میایم بیرون 

میگم وای من چقدر خنگم اصلا یادم میره که نباید با هر کسی شوخی کنم و بخندم بعد هم هی به خودم چیز میگم و میگم دفعه دیگه یادم باشه سر سنگین باشم 

البته حواسم هم هست جلوش سوتی ندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره حالا ازدلش دربیار بگو دیگه باگوشی کسی نمیگیری من حتی زنداداشمم باگوشی خودم میگم بگیر

اوهوم باید بگم دیگه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
بیا بیرون از گروه نشونش هم بده که اوندی بیرون 

اره اینم میشه 

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2720
من انقد گند زدم و اينجوري شستم رفته!انشالله براي توام كارساز باشه❤️

حتما هست دل سنگو اب میکنه پیامت

ما که بعد هر مهمونی معمولا ی سری بحث داریم سر این چیزها  ولی تازگی ها تا میایم بیرون  می ...

خوش ب حالت بیا ببین من دریایه سوتی ام فقط

پیامت رو سیو کنم هر موقع گند زدم در همون رابطه درستش کنم بهش بدم  جالب بود

اره خدایی

2714
من بودم دیگه الان نبودم    

جااااان؟

از گروهای خانوادگی متنفرم

تو گروه فامیلای شوهرم شوهر دختر خاله مامانش یه عالمه گیف س ک سی فرستاده بود😶 حالا نمی‌دونم عمدا بوده یا دستش خورده

بعد یه فامیل کثیفی ام دارن تو همون گروه که خیلی هیزه ...

وای من دلم میخواست گروه رو سرشون آوار کنم...

کلا تموم گروهای خانوادگی رو پاک کردم

ای خدا منم یکم بحث کردم همون موقع کاش اونجا بودی بهم میگفتی

من و شوهرم ۱۰ ساله باهمیم،۳ سال دوست بودیم،۷ سال هم هست که ازدواج کردیم و یاد گرفتم اگه هردو طرف،وقتی اشتباه کنن،قبول کنن و عذر خواهی کنن،نه قهر پیش میاد،نه ناراحتی.البته منظورم همین گندهای کوچولو موچواوهه دیگه😀 تو هم نگران نباش، بگو نباید بحث میکردم و باید قبول میکردم کارم درست نبود.

2706