2737
2734
عنوان

تورو خدا سر صبحی بیان بگین چیکار کنم الکی جنگ روانی درست کرد🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان. قهره ک چرا عکس گرفتین یا اینکه چرا تو‌گروه گذاشتن؟ دخترخالت نمیتونست بپرسع ازت عکستو بزاره ی ن ...

اینکه چرا تو گروه گذاشتم 

چمدونم خبر مرگش گذاشته دیگه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
ادامه بده منت کشی من اجازه ندارم باگوشی کسی عکس بگیرم 

کاش منم نمیگرفتم

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2731
بهش بگو دو روز بعد دیدی و اینا 

گفتم یه هفته بعد دیدم 😑

گوشش بدهکار نیست

پيامكي با اين مضمون بهش بده:

همسر عزيزم اين پيام رو دادم نه بخاطر اينكه باهام قهري،صرفا بخاطر اينكه بهت حق ميدم از دستم ناراحت باشي،تو مهم ترين فرد زندگيمي و هر كاري كه انجام ميدم اولويت اولم تويي،و برام سخته اينكه مهم ترين ادم زندگيم رو دلخور كردم،من قبول دارم اشتباه كردم و بايد همون موقع به دختر خاله ام ميگفتم كه عكسارو پاك كنه و يا اينكه بدون اجازه من عكسارو نذاره،اما اينترنت نداشتم،و بعد دو روز كه ديدم خجالت كشيدم بهشون بگم،چون حالا ميگفتن عكسارو كه همه ديدن الان يادش افتاده مبگه پاك كن!!من هيچ چيز پنهاني تو زندگيم با تو ندارم،وگرنه راحت بود بعد دو روز اون عكسارو براي خودم حداقل پاك كنم،از اين به بعد همه تلاشم رو ميكنم كاري انجام ندم باعث ناراحتي تو بشه،تا هرزمان هم قهر باشي باهام كاملا دركت ميكنم،ولي حتي همين فاصله كمي كه با حرف نزدنت باهام گرفتي بدترين لحظاته برام،از طرف كسي كه عاشقانه تورو دوست داره و تموم زندگيشي

از اين پياما بفرستين براش،مردارو هيچ چيز به اندازه محبت نرم نميكنه😊

اینم فکر خوبیه

بذار ببینهدبرات اون گروه مهم‌نیس و آرامش خودتون مهمتره.کلا خودتو طلبکار نشون نده اصلا.من وقتی گندی میزنم و حق با شوهرمه راااااحت میگم: خیلی خیلی اشتباه کردم‌و کاملا حق داری ناراحت شی.مهم اینه که اشتباهمو‌فهمبدم و از ته دللللللم معذرت میخوام ازت عشقم.

با یه بغل محکم و جانانه خیییلی جواب میده🙂

می‌دونم جاش نیس اسی ولی امضات باحاله  فقط سکوت اختیار کن بزار دعوا کرد هیچی نگو لج کنه خودش آر ...

مرسی عزیزم

2738
فعلا هیچی  شوهر منم حساسه بد جور  فقط باید معذرت خواهی کنی.. ....... بعد هم بگو قرار نب ...

احتمالا این کارو بکنم

حالا یه مدت شوهرم خیلی بد شده بود گیر داده بود عکسات تو گوشی هیچکش نباشه یه کاری کرد همه عکسامو از گ ...

ای بابا چه گرفتاری شدیم

بگو من میخواستم پاکش کنم یهو وی پی انم قطع شد بعدش هم یادم رفت دیگه 😑

خر که نیست خواهر من شوهرم ازین هف خطاس

پيامكي با اين مضمون بهش بده: همسر عزيزم اين پيام رو دادم نه بخاطر اينكه باهام قهري،صرفا بخاطر اينكه ...

واااااای دختر این عالیه دمت گررررررررم

بذار ببینهدبرات اون گروه مهم‌نیس و آرامش خودتون مهمتره.کلا خودتو طلبکار نشون نده اصلا.من وقتی گ ...

ای خدا منم یکم بحث کردم همون موقع کاش اونجا بودی بهم میگفتی

2706