2726
عنوان

تورو خدا سر صبحی بیان بگین چیکار کنم الکی جنگ روانی درست کرد🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 87 پست
الان واقعا حق با شوهرته هیچی ب ذهنم نمیوسه من با اینکه شوهرم خیلی از لحاظ پوشش کاری نداره خودم رعای ...

بابا همیشه خیلی با حجابم تو گوشی دختر خالم یه عالمه سلفی داریم میگه کسی نمیبینه حالا اومده اینو انداخته تو گروه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من بود هیییییچ عکس العملی نشون نمیداد فوقش میگفت بیا بیرون از اون گروه

اینم گف

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2728
خواهر الان بگو چیکار کنم؟؟؟

الان یکی دو روز صبر کن عصبانیتش فروکش کنه بعد بشین با مهربونی واسش توضیح بده و قول بده دیگه از اینکارا نکنی😁😁😁

بعد بگو اگه نبخشیم ایندفه اگه تو یه خطایی کردی منم نمیبخشم کشش میدمااااا(این جمله رو شوهر من خیلیییی تاثیر داره🤣)

الان. قهره ک چرا عکس گرفتین یا اینکه چرا تو‌گروه گذاشتن؟ دخترخالت نمیتونست بپرسع ازت عکستو بزاره ی ن 

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
پس چرا شوهرای اونا حساس نیستن . شوهر منم همینجوری حساسه

نمیدونم مشکل همین پسر خالمه

واااای عزیزم انشالاه زود آشتی کنین.تجربه نشون داده عضو گروههای مختلط خونوادگی نشین،هیشکی منظوری هم ن ...

اینم فکر خوبیه

بگو ندیده بودم خودمم

الان ک تموم شد عزیزم

الان یکی دو روز صبر کن عصبانیتش فروکش کنه بعد بشین با مهربونی واسش توضیح بده و قول بده دیگه از اینکا ...

اوکی دمت گرم

حالا یه مدت شوهرم خیلی بد شده بود گیر داده بود عکسات تو گوشی هیچکش نباشه یه کاری کرد همه عکسامو از گوشیشون پاک کردن دختر داییم لج کرد یه تیکه فیلم شب ها جز گوشی اون دیگه هیشکی نداشت اونم حذف کرد😭

2706