2703
2553

اه اعصاب نمیذارن این شوهرا

دیشب که خوابیدم اقا گوشیمو برداشته رفته تو گروه خانوادگیمون که خاله ها و دختر خاله ها و پسر خاله ها وشوهر خاله هستن چک کرده

هفته پیش حنابندون دختر عموم بوده همه غرق ارایش یکی از دختر خاله هام میگه بیان سلفی بگیریم گوشیشو برمیداره چن تا عکس میگیره انصافا تو عکسا خیلی خوب افتادم اما یکم بی حجاب 

این دختر خالمم اینا رو میذاره تو گروه من بعد دو روز میبینم اخه نتم قطع بود اونا با adslوصل بودن 

منم چیزی نگفتم اخه هم تو عکسا خوب افتاده بودم 😑هم گفتم بعد دو روز همه دیدن دیگه

ای خداااا حالا شوهرم دیده این عکسارو اونم حساسه رو این چیزا 

چی بهش بگم میدونم خریت از خودمه که همون روز پاک نکردم عکسارو جالب اینجایه که رو یکی از پسر خاله هام چون خواستگار قبلیم بوده خیلی حساسه بچه ها بگین چی بگم ب شوهرم قهر بدی کرده هرچی منت کشی کردم جوابمو نداد

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هیچی نگو خودش بالاخره آشتی میکنه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
دیگه میدونستی حساسه باید حواست میبود دیگه

خواهر الان بگو چیکار کنم؟؟؟

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
اوووو شوهر من باشه منو میکشه

اینم کمتر از کشتن نبود 

2714
اون که حساسه  عکس نگیر

بابا یه غلطی کردم الان چیکار کنم

واااای عزیزم انشالاه زود آشتی کنین.تجربه نشون داده عضو گروههای مختلط خونوادگی نشین،هیشکی منظوری هم نداشته باشه،همیشه یو تباهم پیش خواهد اومد،چه از نظر مرد،چه زن.شوهرتم کاملا حق داره ناراحت شه.از گروه لفت بده و بهش بگو خیلی اشتباه کردم عضو گروه شدم،بذار ببینه پشیمونی.

2706