1600
1480

اه اعصاب نمیذارن این شوهرا

دیشب که خوابیدم اقا گوشیمو برداشته رفته تو گروه خانوادگیمون که خاله ها و دختر خاله ها و پسر خاله ها وشوهر خاله هستن چک کرده

هفته پیش حنابندون دختر عموم بوده همه غرق ارایش یکی از دختر خاله هام میگه بیان سلفی بگیریم گوشیشو برمیداره چن تا عکس میگیره انصافا تو عکسا خیلی خوب افتادم اما یکم بی حجاب 

این دختر خالمم اینا رو میذاره تو گروه من بعد دو روز میبینم اخه نتم قطع بود اونا با adslوصل بودن 

منم چیزی نگفتم اخه هم تو عکسا خوب افتاده بودم 😑هم گفتم بعد دو روز همه دیدن دیگه

ای خداااا حالا شوهرم دیده این عکسارو اونم حساسه رو این چیزا 

چی بهش بگم میدونم خریت از خودمه که همون روز پاک نکردم عکسارو جالب اینجایه که رو یکی از پسر خاله هام چون خواستگار قبلیم بوده خیلی حساسه بچه ها بگین چی بگم ب شوهرم قهر بدی کرده هرچی منت کشی کردم جوابمو نداد

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

هیچی نگو خودش بالاخره آشتی میکنه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
1546
دیگه میدونستی حساسه باید حواست میبود دیگه

خواهر الان بگو چیکار کنم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
اوووو شوهر من باشه منو میکشه

اینم کمتر از کشتن نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
اون که حساسه  عکس نگیر

بابا یه غلطی کردم الان چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واااای عزیزم انشالاه زود آشتی کنین.تجربه نشون داده عضو گروههای مختلط خونوادگی نشین،هیشکی منظوری هم نداشته باشه،همیشه یو تباهم پیش خواهد اومد،چه از نظر مرد،چه زن.شوهرتم کاملا حق داره ناراحت شه.از گروه لفت بده و بهش بگو خیلی اشتباه کردم عضو گروه شدم،بذار ببینه پشیمونی.

1563
الان واقعا حق با شوهرته هیچی ب ذهنم نمیوسه من با اینکه شوهرم خیلی از لحاظ پوشش کاری نداره خودم رعای ...

بابا همیشه خیلی با حجابم تو گوشی دختر خالم یه عالمه سلفی داریم میگه کسی نمیبینه حالا اومده اینو انداخته تو گروه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر من بود هیییییچ عکس العملی نشون نمیداد فوقش میگفت بیا بیرون از اون گروه

اینم گف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهر الان بگو چیکار کنم؟؟؟

الان یکی دو روز صبر کن عصبانیتش فروکش کنه بعد بشین با مهربونی واسش توضیح بده و قول بده دیگه از اینکارا نکنی😁😁😁

بعد بگو اگه نبخشیم ایندفه اگه تو یه خطایی کردی منم نمیبخشم کشش میدمااااا(این جمله رو شوهر من خیلیییی تاثیر داره🤣)

1547