2726
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12502 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم این راه خوبه یا بد

اگه مدرسه دولتی میره، ببرش مدرسه غیرانتفاعی

چون تعدادشون کمتره و بیشتر مواطبشونن

تا کم کم پسرت بزرگ شه و اعتماد به نفسش زیاد شه

آخه اگه اینطوری پیش بره بچه گوشه گیر و خجالتی میشه

ولی بعضیاشون خیلی مزخرفن یعنی باورت نمیشه اینا بچه باشن مثل این زنای پاچه ورمالیده دست به کمرن &nbs ...

وای دقیقا.  من معلم دبستانم هر چی دختر این مدلی هست تا مادره میادش میبینم کپ مادره اس. اینایی ام که خوبن میبینی مادره محشره حظ میکنه آدم.

2728
عزیز بچت پسره باید یاد بگیره بتونه از خودش دفاع کنه یا حداقل اجازه نده کسی بهش دست درازی کنه بگو وقت ...

باید به مدیر هم بگه پسر ودختر هم نداره به هرحال بزرگ هم میشیم باید بریم دادگاه شکایت کنیم 

اما بهتره پسره دفاع شخصی بره ولی طوری نزنه که بچه های دیگه اسیب ببینیید ویا با گنده کلاس رفیق بشه

وای دقیقا.  من معلم دبستانم هر چی دختر این مدلی هست تا مادره میادش میبینم کپ مادره اس. اینایی ا ...

بیشتر مشکلات از خانواده هاست 

اینها هم که پسر این بنده خدا رو میزنند تقصیر خانواده شون هست البته مدیر مدرسه ومعلم مسئول هست 

ایشون بهتر هست که پسرش رو کلاس دفاع شخصی بگذاره البته بهش بگه این رو فقط برای دفاع یاد بگیر واسیب جدی به بقیه بچه ها نزند 

البته باید خیلی مراقب کلاسهای ورزشی هم بود تو همه جای دنیا بعضا افراد نالایقی مربی ورزش بچه ها میشوند وکارهای ناشایسته میکنند 

اما به نظر من تمام دختر وپسرها با رعایت تمام جوانب احتیاطی خصوصا سلامت اخلاقی مربیان باید دفاع شخصی برای دفاع از خود ونه برای زورگویی یاد بگیرند

اخه هرسری یکی میزنتش.ولی قصد دارم برم مدرسه اینی که گلوشو فشار داده رو با خاک یکسان کنم

دقیقا مشکلت مشکل منه امروزم رفتم مدرسه مدیر حسابشو رسید دلم هم خنکه هم نارحت شدم براشون پسرمم با اینکه اونا اذیتش میکردن ناراحت شد گفت کاش نمیومدی

مدرسه نمیگه پدریا مادرش بیان

مدیر و تهدید کن بگو میرم آموزش پرورش شما مسیول نظم و سلامت بچه ها هستین پدر و مادر بچه رو بخوان ازشون تعهد بگیرن خودت مستقیم وارد نشو پنهونی پسره رو تهدید کن بگو گوشاتو میبرم😁😁😁

بفرستش ورزشهای رزمی اعتماد به نفسشو میبره بالا.

پسر داداشم که نوه اولمونه خیلی مظلوم بود تو مدرسه کتک خورده بود چون همیشه سرما میخورد مرتب کلاه باید سرش میکرد کلاشو برمیداشتن پرت میکردن 

تازه مدرسه غیردولتی میرفت 

فقط داداشم جلوی من و خواهر زن هاشو گرفته بود نریم مدرسه رو با خاک یکسان کنیم 😂😂

فرستادیمش تکواندو خیلی خوب شد

اگه از کلاس بالاتریا کتک میخوره باید ببریش مدرسه دوشیفته.. بعدهم ببین اگه از همکلاسی هاشه برو سرکلاس ازحق بچت دفاع کن تا یواش یواش یاد بگیره بعدهم یک کاری کن محبوب بچه ها بشه مثلا واسه جشنی مناسبتی تولدی خوراکی جیزی ببر بده بچت تقسیم کنه بین بچه ها.. زیاد هم ناله شکایت نکن جلوش از شرایطتون ان شالله درست میشه 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

باید خودش از پسشون بر بیاد... با زد و خورد هم درست نمیشه کمی مهارتهای ارتباطی بهش یاد بده و چیکار کنه که کتک نخوره

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...
اخه هرسری یکی میزنتش.ولی قصد دارم برم مدرسه اینی که گلوشو فشار داده رو با خاک یکسان کنم

بگو مچ دست اون پسره بگیره خیلیییی سفت فشاربده 

بفهمه اینم قدرت داره

دیگخ طرفش نمیاد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

وا مدرسه است یا دیدنه خونه است؟ برو داد و بیداد کن. بگو اگه پیگیر نشن میری آموزش و پرورش شکایت میکنی. حتی اگه شده از اون خراب شده شکایت میکنی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706