2726
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12506 بازدید | 142 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو گلو اون پسرو فشار بده بگو ببین خوبه. یه دفعه دیگه دست به پسرم بزنی خودت میدونی. به بچتم یاد بده ساکت نشینه از خودش دفاع کنه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2728
اخه هرسری یکی میزنتش.ولی قصد دارم برم مدرسه اینی که گلوشو فشار داده رو با خاک یکسان کنم

شکایت کن تا حساب کار دست همه بیاد

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
پس اون مدیر و ناظم چه غلطی میکنن تو مدرسه همون دیروز با اون قرمزی میبردیش پیش مدیر میگفتی شما مسئولی ...

وای این چیزها تو مدرسه پسرها خیلی عادیه 

تازه بچه من بهترین مدرسه شهر میره همه پدر و مادر تحصیل کرده بازم هر روز یه ماجرایی میاد تعریف می کنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
برو گلو اون پسرو فشار بده بگو ببین خوبه. یه دفعه دیگه دست به پسرم بزنی خودت میدونی. به بچتم یاد بده ...

شدیدا موافقم😁

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
از یه طرف هم اصلا دوست ندارم وحشی بازی یاد پسرم بدم بدم همش میترسم خدایی نکرده موقعی که از خودش دفاع ...

پدرش چی شده 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اخه هرسری یکی میزنتش.ولی قصد دارم برم مدرسه اینی که گلوشو فشار داده رو با خاک یکسان کنم

آره بابا بگو من بچه أم رو از سر راه جمع نکردم که راحت میزننش 

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
میترسم کار دستم بده

والا منکه همش به پسرم میگم مامان زدنت برو به ناظم بگو خودت تلافی نکن ولی اون گوشش بدهکار نیست

2706