2726

سلام آره خواهرم ازاین قرص خورد حامله شد

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین پنج عددی یا نمیدونی؟

آره فک کنم همین پنج عدد بود

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2728

دکتر به من لتروزول از شب سوم پری شبی دوتا تا پنج شب داده ايشالا این ماه باردار بشم 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

عزیزم تنبلی داری؟ چند وقته اقدامی؟ 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
عزیزم تنبلی داری؟ چند وقته اقدامی؟ 

ن عزیزم سونوم مشکلی نداشت چون خیلی دوس دارم باردار شم اینارو داد گفت بهت کمک میکنه الان از دوماه بیشتره تو اقدامم دیر ک نشده فقط شوق دارم

عزیزم من سال ۹۵ با این قرص باردار شدم و دختر دارم، ماه قبلش لتروزول خوردم جواب نگرفتم و دکتر لتروزول ...

ایجان چ خوب خدانگهشون داره واستون واسه ماهم دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم 

ن عزیزم سونوم مشکلی نداشت چون خیلی دوس دارم باردار شم اینارو داد گفت بهت کمک میکنه الان از دوماه بیش ...

عزیزم ايشالا باردار میشی استرسو از خودت دور کن 

2706