2737
2739

سلام دوستان گلم من امروز عصر سونو انومالی دارم هجده هفته هستم. البته سرما هم خوردم گاهی خیلی سرفه میکنم خیلی میترسم برم اونجا و سرفه هام زیاد بشه دکتر نتونه خوب سونو بگیره چیکار کنم بنظرتون؟؟؟ و اینکه اونجا میرم باید مثانه پر باشه؟ واسه ان تی که گفت برو مثانه رو خالی کن!! و چیز شیرین چی خوبه بنظرتون ببرم اونجا بخورم تا نی نی خوب تکون بخوره؟؟؟؟؟؟؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خانمي اونا براي سونوي آنومالي خيلي صبورن  حتي ممكنه چند نوبت از تخت پياده ات كنن بگن برو راه ...

سلام خانمی گلم صبحت بخیر!!! واسه ان تی که گفت برو چیز شیرین بخور بیست دقیقه بعد بیا . اره دکترش حتی واسه ان تی خیلی دقت میکرد بخصوص وقتی فهمید همکارشونم

خدایا هزار مرتبه شکرت   

منم دیروز رفتم😍 مثانه خالی.یه شکلاتی کیکی کافیه.حرکت هم نکنه دکتر خودش ضربه میزنه تکون میخوره.

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
استارتر  ان تی جنسیت رو بهت گفت؟؟

توی ان تی گفت دختره خانمی گلم. راستش اول کلی دقت کرد گفت لطفا برو مثانه خالی کن چیز شیرین بخور بیست دقیقه دیگه بیا هم ان تی ببینم هم جنسیت بگم. بعد بیست دقیقه که برگشتم اول از همه گفت 80 درصد دختر گفتم ایشالله که درسته دکتر. نگام کرد گفت من هیچوقت اشتباه نمیکنم!! بعد باز دقت بیشتر کرد به منشیش گفت بنویسید دختر

خدایا هزار مرتبه شکرت   

من چند هفته پیش رفتن از منشی دکترم قبلش پرسیدم لازمه رفتنی مثانه ام پر باشه گفت نه چون بدم میاد یهو چندتا لیوان اب بخورم پشت هم تواینجور موارد ازخونه چای ونوشیدنی... میخورم میرم

رفتم اونجا گفت اب بخور پر باشه..‌‌😒

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
سلام خانمی گلم صبحت بخیر!!! واسه ان تی که گفت برو چیز شیرین بخور بیست دقیقه بعد بیا . اره دکترش حتی ...

از قبل اینکه نوبتت بشه چیز شیرین بخور 

ک دوباره نگه بری بیرون، بخوری 

منم همینکار رو کردم

مثانه هم باید خالی باشه

سلام خانمی گلم صبحت بخیر!!! واسه ان تی که گفت برو چیز شیرین بخور بیست دقیقه بعد بیا . اره دکترش حتی ...

منم براي آنومالي خودش رو جمع كرده بود

دو تا بيست دقيقه از تخت اومدم پايين 

رفتم بستني و چيچك اينا خوردم  

راستي هفته ١٨ بخواي سي دي هم بهت ميدن

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706