2737
2734
خوب خواهر حتما باید به روش بیاره😁😁اگر مادر من بود فرداش باید دنبال پدر ومادر جدید برای خودم میگشتم

توی توییتی که گذاشته     چند نفر همین رو بهش گفتن         گفتن اگر ما گفته بودیم شب باید تو کوچه می خوابیدیم
می خواستم آدرس توییت  ش بگذارم        که ببینید    هههههههه           {دخترهه یه خورده زیادی بی حیاست}

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم بی حیاست هم بی تربیت

من نمی دونم چرا اینجوری شده         ولی ظاهرا هر دختری بی حیاتر باشه   توی اینستاگرام و خصوصا توییتر  بیشتر طرفدار پیدا می کنه         چرا !
اگر حساب توییتر داشته باشی  دقیقا منظور من رو می فهمی

2728
خب چرا به دخترش پیام میده آخه😂😂😂 بعدم لحن مادر رد ببین..... بکپ خب از دختر چه توقعی دارین😉😀😁

نصف شب بوده دیگه      حال نداشته پاشه بیاد توی اتاق دخترش        یه اس داده که ساکت بشه بتونه بخوابه       ههههههه

اینکه این توییت واقعیه یا فان نمیدونم

اما اگر همچین مکالمه ای واقعی باشه مادر بسیار بیفرهنگی داره که به دخترش میگه دهنتو ببند و بکپ هر جوابی هم شنیده حقشه چون بچه ها آینه پدر مادر هستن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
نصف شب بوده دیگه      حال نداشته پاشه بیاد توی اتاق دخترش         ...

خب دیگه لحن صحبت دختر و مادر به نظرم خیلی شبیه هست

مادر بگه نیش تو ببند بکپ

خب دخترم بی ادب میشه دیگه 😉😉😉

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2738
اینکه این توییت واقعیه یا فان نمیدونم اما اگر همچین مکالمه ای واقعی باشه مادر بسیار بیفرهنگی داره ک ...

دخترهه    خیلی عجیب غریب هه    (البته برای دخترهای الان فکر کنم نرمال باشه)      به نظر من یه کمی زیادی بی حیاست    
اگه اکانتش رو بگذارم و بری بقیه توییت هاش رو بخونی  شاخ در میاری  !        تازه از بس از این توییت ها گذاشت  توی کامنت ها می گفتن این دختر نیست و پسرهه        از خودش فیلم گرفت گذاشت روی صفحه اش که ثابت کنه دخترهه       و اون فیلم هنوز روی صفحه شه

خب دیگه لحن صحبت دختر و مادر به نظرم خیلی شبیه هست مادر بگه نیش تو ببند بکپ خب دخترم بی ادب میشه د ...

در اینکه مادر خیلی تاثیر داره شکی نیست        ولی اگه بقیه توییت هاش رو می دیدی     نظرت عوض میشد  ههههه

دخترهه    خیلی عجیب غریب هه    (البته برای دخترهای الان فکر کنم نرمال باشه) &nbs ...

دیگه هر چی که هست از تو کوچه پیداش نکردن ، زیر دست مامان باباش بزرگ شده مبارک همونها هم باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
دیگه هر چی که هست از تو کوچه پیداش نکردن ، زیر دست مامان باباش بزرگ شده مبارک همونها هم باشه

تربیت کردن الان خیلییییییی سخت شده       قبلا   نه 30 40 سال پیش     20 سال پیش  >  اینستا نبود  توییتر نبود    همه جور فیلم و کیلیپی در دسترس همه نبود ..... حتی بدون فی-لتر توی اینستاگرام همه جور کیلیپی هست          
الان بچه بیشتر از اینکه تحت تاثیر تربیت مادر و پدر باشه  تحت تاثیر اینترنت  و شبکه های اجتماعی و دوست هاش و اجتماع هه
خدا به داد نسل بعد برسه

2706