1874
1955

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
1967
1974
همسرم واریکوسل داره  کسی هست که بدونه واریکوسل روی جنسیت تاثیر داره ؟

خیر نداره       ولی امکان ناباروری دارهه               به نظر من قبل از اینکه برای عمل جراحی اقدام کنید   این راه رو برید    اگر نتیجه نگرفتید که به احتمال زیاد می گیرید  اون وقت برای جراحی اقدام کنید      
واریکوسل💊
📝نسخه ی ویژه طب سنتی از دکتر خیراندیش

1⃣ترک سردیجات و پرهیز از کل مواد کارخانه ای
2⃣از کمر تا زانو هر هفته نوره (زرنیخ دار)بمالید سپس به مدت نیم ساعت حنا بمالید
3⃣ هر ۱۲ ساعت یک لیوان سرکه انگبین
4⃣ هر شب روی بیضه به آرامی روغن سیاهدانه بمالید
5⃣حجامت گودی کمر پس از دو هفته حجامت ساق پا
--------------------------------
برای دختر دار شدن باید از چهل روز قبل از نزدیکی (اقدام)  هر دو نفر غذای سرد بخورن  (مثل لبنیات شیر ماست دوغ و.....)      و برای پسر دار شدن از چهل روز قبل از اقدام باید فقط گرمی جات بخورن و از سردی جات پرهیز بکنن (عسل-دوسین-خرما-زنجبیل-دمنوش دارچین-فلفل و غذای تند و......)

نه اصلا ربطي نداره

من عاشق پروفایلت شدم خیلی با مزست 😂😂😂😂

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊
دکتر گفته بچه دار میشید ممکنه سقط بشه شاید 

شوهرم داست باید عمل میکرد یکسال بجه دار نشدیم بعد عمل سریع بار دار شدم ...الان افتاد یا بیشتر توضیح بدم برات

قربونت برم  خدا ♡ چقدر غریبی رو زمین!!
1718