2737
2739
عنوان

عفونت قارچی 😭😭😭 کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 41 پست
من تا حالا عفونت واژن قارچی نگرفتم ولی در یک شرکت که کار میکردم ابدارچیمون خیلی کثیف بود دستمال توال ...

وای چه ادم کثیفی 😖 قارچ شما از روی پوست مشخص بود؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی  اون ناحیه باید خشک بشه همیشه؟؟: من این کارو  نمیکنم  ولی فقط بوی بدی میده ببخشی ...

بله باید خشک و تمیز رطوبت مثله سم هست شمام عنبرنسارا اگ دارید خوب یسری ژل شستشو هم هست داروخانه ها برای بوش احتمالا رفع بشه

قربونت برم  خدا ♡ چقدر غریبی رو زمین!!
2728
وای چه ادم کثیفی 😖 قارچ شما از روی پوست مشخص بود؟؟ 

اره بابا مثل جوشهای ریز ریز سفید بود خیلی میخارید بغل دوتا رون اونجا که به الت تناسلی میخوره خیلی میخارید ولی روی هیچ قسمت عضو تناسلیم نبود سه ماه درکیرش بودم تا خوب خوب شدم

کپسول فلکونازول پماد کلوبتازول کلوتریمازول با تری سولفات

همینا جواب میده نگران نباش فقط مترانیدازولت رو تا اخر بخور حتی دوتا دوتا بخور

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
بله باید خشک و تمیز رطوبت مثله سم هست شمام عنبرنسارا اگ دارید خوب یسری ژل شستشو هم هست داروخانه ها ب ...

ندارم عنبرنسارا ولی من هیچوقت خشک نمیکنم تا حالا علامتی نداشتم فقط بوی بد فک میکردم طبیعی هست/فقط لباس زیرم  رو روزی یک بار و گاهی دو بار عوض میکنم

ندارم عنبرنسارا ولی من هیچوقت خشک نمیکنم تا حالا علامتی نداشتم فقط بوی بد فک میکردم طبیعی هست/فقط لب ...

بنظرم شورت نپوش من ک چند ساله نمیپوشم فقط وقتایی عادتیم

قربونت برم  خدا ♡ چقدر غریبی رو زمین!!