2726
عنوان

رفتار با خانواده ی شوهر

653 بازدید | 28 پست

بچه ها من اصلا نمیتونم درست با خانواده ی همسرم رفتار کنم هروقت میرم اونجا و برمی گردیم احساس میکنم کلی حرف پشتم میزنن فکر میکنم غیبتم رو میکنن شوهرم میگه نه ولی دلم میخواد یه وقتی خودم اتفاقی حرفشون رو بشنوم تا ثابت کنم حسم الکی نیست اوایل ازدواج قصد داشتن شوهرمو پر کنن ولی خداروشکر شوهرم گوش نکرد...ما ماشین نداریم مجبوریم برای رفتن خونه ی مادرم ماشین پدر شوهرم رو بگیریم ولی هربار کلی منت میزاره ما ۲هفته یه بار می ریم و همین مدت رفت و آمدم میخوان قطع کنن هربار میگن میشه حالا این هفته نرید منم به شوهرم میگم یعنی ۲هفته یه بارم حق ندارم برم؟!

مادرشوهرم توقع داره من هر روز برم خونشون اوایل به شوهرم زنگ میزد میگفت چرا هر روز نمیاد شوهرمم میگفت کار داره یه بارم من رفتم اونجا پیش شوهرم بهش گفتم من هیچوقت نمیتونم هر روز بیام توقع بیجا نداشته باشید...

کلا چون مادرشوهرم و جاری هام توی یه ساختمونن و من باهاشون یه کوچه فاصله دارم حس میکنم خیلی پشتم حرف میزنن...

از اینو اونم شنیدم یه چیزایی ولی خب قابل اثبات نیست...فقط خودم عصبی میشم و ازشون سرد میشم.

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واست مهم نباشه

بزار هر چقدر دلشون میخواد غیبت کنن

حیف از آرامشت نباشه

سعی کن اونقدر به خودتو شوهر و زندگیت برسی که دق کنن

قضیه ماشین رو درک میکنم و واقعا سخته

امیدوارم به زودی صاحب ماشین بشید

خب فرض کن فهمیدی پشتت حرفه

حالا میخوای چیکار

نمیتونی دعوا و قطع ازتباط کنی ،چون شوهرت خانوادش رو میخواد ،اونوقت تنها میره خونشون

پس بهتره اصلا دنبال حرف نباشی

برای رفتن خونه بابات هم از تاکسی یا اتوبوس استفاده کن ،منت نکش

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا

شوهر خنگ من بعداز اینهمه بی احترامی که خانوادش کردن من بعد از 7سال تصمیم گرفتن قط رابزه کنم حالا دیشب بهم میگه بببن تو زرنگ نیستی باید جوری باشی که اونا دوسدارن مثلن یدفعه بلند شی جارو کنی یا براشون غذا بپزی گفتم مگه اونا فک میکنن من چطور دوسدارم اونجوری باشن برای من مهم نیست مهم اینه من نمیرمو بیام وقتی احترام بلد نیستن بزارن میگه نه تو اونجوری باش که اونا میخان تو بعضی وقتا زیادی محبت میکنی معلونه مصنوعیه و محبتت دروغه این درصورتیه که براشون 20کیلو برنج درجه 1شمال و یه صندوق زرد آلو و یه گونی بلال و 10کیلو بادمجون بردم میگه محبتت مصنوعیه از دیشبه نخابیدم اینقد هرس خوردم چیزی نتونستم بگم

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

بذار حرف بزنن چه اهمیتی داره مهم اینه تو رفتار درست رو داشته باشی تحت هر شرایطی 

درباره گرفتن ماشین هم سعی کن حداقل تو خودت تو فکر ماشین گرفتن ازشون نباشی

مثلا من خودم همیشه با ماشین پدرشوهر میریم مثل شما اما من خودمم به این امر راضی نیستم و برنامم رو براساس اینکه ماشین نداریم میبینم اما شوهرم میگیره 

وقتی ام مادر شوهر گفت یکی دوبار گفتم آره منم میگم نگیره اما خوب کاری ازم برنمیاد (اینو گفتم که موضع من بیاد دستش) اما بعد از اون دیگه تا خواست بگه من اصلا گوش ندادم 

اینم که نمیخوای زیاد بری رو مستقیم نگو هی بگو انشاالله میام وقت بکنم حتما میام بخدا اصلا وقت ندارم حتما مزاحم میشم (یعنی خیلی رسمی و باتعارف اینکه مستقیم بگی باعث میشه ازت ایراد بگیرن)

شوهرم پسرداییم هست نمیتونم ارتباطم رو قطع کنم هفته ای یه بار میرم خونشون البته از غروب تا آخر شب میمونم که شوهرم میاد شام می خوریم برمیگردیم به نظرتون کمه یا زیاده یا معمولی

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

یه نفر میگفت در خونشون باز بوده رفتم داخل دیدم دارن پشت سرم حرف میزنم وایسادم همه رو گوش دادم بعد هرچی رسیده بهشون گفتم

اینقدر دلم میخواد تو این موقعیت قرار بگیرم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
شوهر خنگ من بعداز اینهمه بی احترامی که خانوادش کردن من بعد از 7سال تصمیم گرفتن قط رابزه کنم حالا دیش ...

خوب زیادی محبت کردی 

یه محبتای کم اما تابلو بکن 😉

اینجور نباش که اونا میخوان اونو باش و شرایط رو جوری ایجاد بکن که خودت میخوای

اما قطع ارتباط اصلا خوب نیست

2706