2737
2734
عنوان

بازم مادرشوهر بدجنس و عروس بد شانس😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2139 بازدید | 87 پست
خیلی فضول حتما میگه 

به درک عزیزم که میگه بگو شبا کم لباس میخوابم زشتم میشه جلو پسر بزرگ تو خونش هم ادم راحت نباشه واقعا که توف تو رو مادرشوهرت

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
وای این آدما مادرن؟ خب بچه پسرش تو شکم شماست  اون وقت مامان من عروسمون حامله بود هی بهش،میگفت ...

زنداداشم باردار مامانم هروز بهش زنگ میزنه هرچی بخواد درست میکنه.مادرشوهر من طلبکارم هست جدیدا میای کم کار میکنی.دکتر بمن گفته زیاد پله بالا پایین نرو ب بهانه های مختلف منو میفرسته بالا پایین شوهرم نبودنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداداشم باردار مامانم هروز بهش زنگ میزنه هرچی بخواد درست میکنه.مادرشوهر من طلبکارم هست جدیدا میای ک ...

خب نرو خونشون 

حرف زد بگو دکتر گفته استراحت کن 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
به درک عزیزم که میگه بگو شبا کم لباس میخوابم زشتم میشه جلو پسر بزرگ تو خونش هم ادم راحت نباشه واقعا ...

بخدا ۳سال دارم تحمل میکنم کی دهنم باز بشه خدا میدونه

2728
هیچوقت حالمو نمیپرسه

منم همینطور وقتی پول میخان فقط هستن . من همیشه میگم خدارو شکر محتاجمونن محتاجشون نیستیم .من خونمون جداست ولی از یه شهری دیگه اومدن شهری که ماهستیم همه ی فامیل و بچه هاشو ول کرده اومده نزدیک‌ما که پول بگیرن .ولی تو شهر غریب یه حال نمیپرسن بعضی ها از هیولا بدترن

شوهرمو دوست داشتم 

عشق باید دلیل داشته باشه 

همه ما شوهرمونو دوست داشتیم که ازدواج کردیم ولی هرمدام به یه دلیلی بله گفتیم 

من بشدت روی خودش و اخلاق رفتار و تحصیلات و فضای خانوادشون فکر کردم 

چند بار با مادر شوهرم صحبت کردم حتی یک جلسه با پدر شوهرم صحبت کردم وقتی دیدم فضلی کلی خونه خوبه اونوقت بله گفتم تنها به صرف اینکه یه جوانی اومده و سیگار نمیکشه پس خوبه شوهر نکردم 

الانم زندگی موفقی دارم مه مهمترینش اعصاب راحت 

منم همینطور وقتی پول میخان فقط هستن . من همیشه میگم خدارو شکر محتاجمونن محتاجشون نیستیم .من خونمون ج ...

یبار رفتم آزمایش اومدم خونه خیلی هم گشنم بود مادرشوهرم آبگوشت گذاشته بود بوش کل ساختمون برداشته بود دید من آزمایش بودم نگفت بذار ی لقمه بدم این بخوره حداقل چشمم موند

عشق باید دلیل داشته باشه  همه ما شوهرمونو دوست داشتیم که ازدواج کردیم ولی هرمدام به یه دلیلی ب ...

اگه مادر شوهرم بذاره زندگی ما خیلی خوبه شوهر من خودش خصوصیات خوبی داشت ک بله گفتم 

2738
یبار رفتم آزمایش اومدم خونه خیلی هم گشنم بود مادرشوهرم آبگوشت گذاشته بود بوش کل ساختمون برداشته بود ...

عجب ادم‌دل سنگی .بگو خوبه خودت زنی .واقعا نمیدونم از گلوش پایین رفت🤔

استارتر عزیز توقعت رو کم کن. از هر کسی اندازه مرامص توقع کن. اونوقت حداقلش اینه دلت نمیشکنه

اینکه برادرشوهر ۱۳ ساله‌ت رو حریف نمیشی ضعفه گلم. پس فردا چطور میخوای از بچه‌ت دفاع کنی؟ حالا قراره سر اسم و تربیت بچه‌ت هم داستان درست کنن؟

به برادرشوهرت و مادرشوهرت خیلی رک و مودبانه بگو شکمم بررگ شده. زشته پسر نوجوان رد میفرستید مدام ور دل من. میخوام راحت بگردم

بعدم شما میری که اونام‌ میان یا بچه رو میفرستن

خب شما رفت و آمدت رو کمتر کن

نرو که پسرک دنبالت راه نیافته

بعدم از جات تکون نخور

خم و راست نشو زیاد

پله بالا پایین نکن

و خیلی شفاف بگو دکتر قدغن کرده

چرا مادرشوهرت باید بدونه تصمیمت برای زایمان چیه که نظر بده خصوصی نبر و ببر دولتی؟

سنت کمه خودتم شل گرفتی دیگه

میگی ۳ سال هم هست ازدواج کردی

بچه ۱۸ ساله افتاده دستشون تازوندن و جوری شما رو ترسوندن جرات نمیکنی حرف بزنی

مودب ولی محکم باش

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
استارتر عزیز توقعت رو کم کن. از هر کسی اندازه مرامص توقع کن. اونوقت حداقلش اینه دلت نمیشکنه اینکه ب ...

درست تقصیر خودمون ک تصمیم هامونو میگیم منم دوس دارم از خودم دفاع کنم ازین ب بعد ولی نمیدونم چجوری عاخه مادرشوهر من زبون خیلی تند ی جواب بدی میشورتت میذاره کنار 

عجب ادم‌دل سنگی .بگو خوبه خودت زنی .واقعا نمیدونم از گلوش پایین رفت🤔

عاره میره هزاربار اینجوری کرده ۲روز پیش سیرابی پخته بود حالا من نمیخورم فقط آبشو میخورم ب شوهرم گفت میخوری بمن نگفت چشمم بدجوری موند خیلی بوش میومد

غصه نخور خودتو اذیت نکن عزیزم ان شاءالله همه چی درست میشه. در ضمن خانمای محترم این خانم گل از خانواده شوهرش گله داره اومده درددل، چرا بعضیاتون اومدین اوصاف و ویژگیهای همسرتون رو لیست کردین و وا نمیدین؟ واقعا چه هدفی دارین؟ این خانم هم میتونه خوبیهای همسرش رو هی بنویسه و پز بده ولی موضوع تاپیک این نیستااااااا

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
درست تقصیر خودمون ک تصمیم هامونو میگیم منم دوس دارم از خودم دفاع کنم ازین ب بعد ولی نمیدونم چجوری عا ...

قاعدتا وقتی از نظر زبون ازش کم میارید و قدرتش رو زبانشه شما باید از کانالی وارد بشید که توش ضعیفه

فقط ببینید کجا توانایی احقاق حق شما بیشتره و موقعیت استفاده مادرشوهرتون از زبونش کمه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706