2703
2553
عنوان

این چه خواب‌هایی بود من امشب دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 70 پست
انشالله ک‌خیره عزیزم❤  بچه ها کسی تعبیر خواب بلده منم‌خواب دیشبمو بگم بااجازه اسی جان؟؟

بگو عزیزم

خیلی چیزها تو خواب نماد اتفاقات خاص هستن

مثلا من چند ماه پیش خواب دیدم یه موجودی شبیه هزارپا، با پاهاش چسبیده به پام و داره خونم رو میمکه

به زور از پام جداش کردم، ردش رو بدنم موند

بیدار که شدم سرچ کردم، نوشته بود یکی داره اموال شما رو بالا میکشه!!

دو سه هفته بعد متوجه شدیم دقیقا همین اتفاق افتاده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 

ایشالا خیره 

به این خواب ها میگن خواب های پریشان یا شیطانی 

تعبیر خاصی نداره برای همه پیش میاد لین خواب سوسک که من هزار بار دیدم چون همش فوبیای سوسک دارم 😐😐😂😂

نه باردار نیستم البته امشب یه اتفاق خیلی عجیب افتاده من سیکلم کاملا مرتبه، خیلی کم پیش میاد ...

اگر باردار بودی خدای نکرده به فکر سقط نیفتی عزیزم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2720
بگو عزیزم خیلی چیزها تو خواب نماد اتفاقات خاص هستن مثلا من چند ماه پیش خواب دیدم یه موجودی شبیه هز ...

واااااای جدی میگی گشتاجان؟؟؟!!!!😱😱😱 

راستش من دیشب خواب دیدم پشت در یک کلاس منتظر کسیکه دوسش دارمم( الان باهم نیستیم دیگ چندماهه🥺) بعد درو باز کرد صدام کرد سلام‌کرد بهم‌انگار دفعه اول بود همو میدیدیم چون ما تابحال همو از نزدیکم نشد ببینیم حتی🥺💔 دیدم‌چند لاخ از موهای جلوش سفید شده و... چند تامرد همکارشم‌پشت سرش بودن 

بعد باهم‌ازون‌محیط خارج شدیم اومدیم‌بیرون هم هوا سرد هم‌بارونی هم‌اینکه شب بود... کاپشن تنش بود اینو قشنگ یادمه😍 بعد از ی مسیری راه رفتیم‌باهم‌و دستمو گرفت ینی توی اون‌مسیر ک‌راه میرفتیم دستم توی دستش بود و باهام‌حرف میزد 

واضح یادم‌ نیس چی میگف اما میگف اصلا همینم‌نباید بگی اونا حسودیشون‌میشه ( فقط همینقدرو یادمه😔)

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
اگر باردار بودی خدای نکرده به فکر سقط نیفتی عزیزم

الان استرس همین رو گرفتم

رابطه محافظت نشده ندارم

چند روزه با دل ضعفه از خواب بیدار میشم و مدام گشنه‌ام میشه

خدا خودش رحم کنه😭😭😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2714
واااااای جدی میگی گشتاجان؟؟؟!!!!😱😱😱  راستش من دیشب خواب دیدم پشت در یک کلاس منتظر کسیکه ...

اره

برای خودم هم خیلی عجیب بود

ببین تا جایی که من میدونم معبر‌های خواب میگن خواب ظن تعبیر نداره

یعنی اگه مدام به یه موضوعی فکر کنی ‌و در موردش خواب ببینی، تعبیرش درست درنمیاد و پیام خاصی نداره

مثلا دندون پزشک اگه خواب دندون و افتادن دندون و مشکلات دندانی ببینه، خواب ظنه اما برای مردم عادی تعبیر داره

شما هم احتمالا خیلی داشتین فکر میکردین به اون اقا، ممکنه همین جوری باشه خوابتون

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
الان استرس همین رو گرفتم رابطه محافظت نشده ندارم چند روزه با دل ضعفه از خواب بیدار میشم و مدام گشن ...

منم ناخواسته باردار شدم

الان زیباترین و بهترین چیزی که دارم دخترمه  

هرچی خدا بخواد همون خوبه چون بهتر از ما از آینده خبر داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
منم ناخواسته باردار شدم الان زیباترین و بهترین چیزی که دارم دخترمه     هرچی خدا بخواد هم ...

اصلا تو شرایط پذیرش همچین مسئولیتی نیستیم😭😭😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
اره برای خودم هم خیلی عجیب بود ببین تا جایی که من میدونم معبر‌های خواب میگن خواب ظن تعبیر نداره ی ...

گشتاجان توی اینمدتی ک گذشت اره خیلی بهش فکر میکردم اما دیشب ن واقعا

اما دلم بدجوری براش تنگ شده😔😔😔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
گشتاجان توی اینمدتی ک گذشت اره خیلی بهش فکر میکردم اما دیشب ن واقعا اما دلم بدجوری براش تنگ شده😔😔 ...

خیره انشاا... عزیزم

شما هم صدقه بده

امیدوارم هرچی به صلاحته همون پیش بیاد

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706