2733
2734

خسته ام از شلوغی شهر دلم آرامش میخواد خیلی عصبی ام حس میکنم دود ترافیک آلودگی هوا و صوتی و شلوغی و جمعیت وگرونی تو این شهر همرو عصبی کرده!اما حیف که نمیشه.تو شهرا کیش و خیلی دوست داشتم ولی اونم فقط زمستونش خوبه.چکار کنم که اعصابم آروم بشه.خارج از کشورم که عمرا نمیشه 😞😒

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

از تهران بری شک نکن حالت بد تر میشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره تهران خوب نیس.یه مدت تهران بودم عصبی شدم.اگه براتون جور میشه نمونید فقط برا خرید یا گاهی گشتن بد نیس برا زندگی نمیپسندم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738

منم ازتهران متنفرم

فقط شلوغی والودگی وگرونی داره

۷سال عمرم اینجا ۷۰سال گذشته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706