ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم از دوسالگی تا اونجایی که اطلاع دارم باید ببرین پیش دکترای مهندس پزشکی که واسشون کفشای مخصوص بد ...

پسرمو از سه روزگی پاشو گچ گرفتن یه عمل سرپایی الانم شبا کفش میپوشه ۱۱ ماهشه خیلی نگرانم

نه عزیزم نگران نباش یکی از نزدیکان من اینطور.اوایل به دنیا اومده بود پاش رو به داخل بود البته عملش نکردن بعد که راه افتاد خیلی به چشم اومد خونوادش بردن دکتر و کفشای مخصوص واسش گرفتن و خداروشکر رو به بهبود ولی باید کفشای رو استفاده کرد اون تایمی که دکتر میگه تا کامل خوب شه

کفشاش رو بهش بپوشون کم کم خوب میشه اینی که میگم تا الان چندتا کفش عوض کرده..زیر نظر پزشکش باش و نارا ...

همش میترسم دکترش بگه عمل میخواد بچم خیلی ضعیفه..پای اون بچه الان خوب شده؟

همش میترسم دکترش بگه عمل میخواد بچم خیلی ضعیفه..پای اون بچه الان خوب شده؟

اره عزیزم مامانش میگه الان خوبه ولی دکترش گفته فعلا باید از کفش  که میده استفاده کنه چون بچس استخوان نرم و در حال شکل دهی اگه بزار کنار امکان داره دوباره برگرده . الان سه چهار تایی کفش عوض کرده هر چند وقتی کفش جدید میده

الان دو سه سالی میشه که زیر نظر پزشکه.هر چند ماه میبرن دکترش.کار خاصی نیاز نیست بکنی تا اونجا که میدونم فقط همون کفشای مخصوص رو استفاده کنه واسه بیرون رفتنشم  از همون کفشا استفاده کن