2737
2734
عنوان

باردارابیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 39 پست
بله .تا ماه آخر که معمولا میگن نداشته باشین.

اتفاقا جدیدا میگن ماه اخربیشترباشه ب نرم شدن دهانه رحم کمک میکنه من از ۵ماه نداشتم روززایمانم هیچ جوره رحمم باز نمیشد اخرشم بای نوع سند وگاز استریل و چنددارو دهانه رحم رونرم کردم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۹ ماه دندون رو جیگر بزارید دیگه🙄🙄

طاهره جان ۹ ماهه ها!!!! 

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
طاهره جان ۹ ماهه ها!!!! 

خب ی سال سه ماه کم 

تو روحیه بچه هم تاثیر میزاره بعد میگید این همه هیز و چش چرون از کجا میان

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2738
نباید.وقتی شرایطش هست نباید 

والا خود دکترا که به ادم میخندن اینجور حرفی زده بشه میگن وقتی مشکلی نیس زندگی عادی خودتو بکن 

برا کسایی که جفت پایین هست و... هیچی حالا 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خب ی سال سه ماه کم  تو روحیه بچه هم تاثیر میزاره بعد میگید این همه هیز و چش چرون از کجا میان

خخخخخ😋

بعد زایمان معمولا تا ۴۰ روز نمیشه.بعد هم کاهش میل جنسی و ... قبلش هم بخوای تعطیل کنی دیگه هیچی.

آره رسما میشه یه سال 

والا من برا شوهرم میترسم مبادا خدایی نکرده بره سمت فیلمی چیزی بخاطر همین نمیخوام تعطیل کنم 

بعد زایمان معمولا تا ۴۰ روز نمیشه.بعد هم کاهش میل جنسی و ... قبلش هم بخوای تعطیل کنی دیگه هیچی.

شما تازه زایمان کزدین؟

2706