2410
2553
عنوان

کدوم اسم پسر😑😑؟؟نظر بدین پلییززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 31 پست
اریا رو از سر سریال game of thrones خیلی دوس دارم ولی هی یاد تبلیغ خمیر بازی میفتم😑

😑😑😑اه راس میگییی

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم

وا یجوری میگین هیچکدام انگار اسمای خیلی خفنی توذهنتونه😂😂گفتم الان زخمیم میکنی

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2456
اریا بیشتر سه تای دیگ میخوره ب فامیلی

از لحاظ زیبایی چی

مثلااگ فامیلو درنظر نگیری

2714
آریا ب فامیلیش بیشتر میخوره ولی من آیهانو دوس داشتم

منم آیهانو دوس دارم

اگ فامیلشو فاکتوربگیریم کدوم بهتره

آیهان ؟زیاد نشده؟شبیه اسم  چینی نیست بنظرت؟

منم آیهانو دوس دارم اگ فامیلشو فاکتوربگیریم کدوم بهتره آیهان ؟زیاد نشده؟شبیه اسم  چینی نیست ب ...

زیاد ک نشده

نه شبیه چینی هم نیس

ببین کدوم اسم ب خودت حس خوبی میده..تو قراره صداش کنی کیف کنی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بردیا.

اسم پسر من بردیا ست. خیلی دوسش دارم. تا الان هم هیچ نظر منفی یا بدی از کسی نشنیدم. به فامیلی گل پسرت هم میاد. بازم اسم سلیقه اییه‌.😘😘😘

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
زیاد ک نشده نه شبیه چینی هم نیس ببین کدوم اسم ب خودت حس خوبی میده..تو قراره صداش کنی کیف کنی

دیگ گیج شدم چن ماهه روشم مث بوی عطر ک زیاد ک چنتارو بومیکنی دیگ بوهاشونمیفهمی اونطوری شدم

دیگ گیج شدم چن ماهه روشم مث بوی عطر ک زیاد ک چنتارو بومیکنی دیگ بوهاشونمیفهمی اونطوری شدم

عاره خب .. شایدم هنو اونی قشنگ ب دلت بشینه رو پیدا نکردی ..

ولی کلا سخت نگیر

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706