2733
2734

من با جاريم قهریم خودش باهام نمیجوشه درستم نمیدونم سر چی از بس مادرشوهرم بهم پیله کرده که به خاطر دو تا برادر و به خاطر این که شوهرت بچه داداشاشو ببینه کوتاه بیا من چند باری کوتاه اومدم اما اون باهام نمیحرفه همش کوچیک شدم

مثلا چند باری تا من و شوهرم وارد جمع شدیم ول کرده رفته روشو کرده اون ور

من رفتم بهش سلام کردم به زور ج داده یه بار به اصرار مادرشوهرم خونش رفتم یه کلمه باهام نحرفید. 

یه بار فامیل نزدیکش فوت کرد با پدر مادرم رفتیم واسه تسلیت اما اون واسه مادر بزرگ من اومد که انگار به زور اومده بود و محل بهم نذاشت. 

واسه بچش کادو خریدم دیگه من تلاشمو کردم. 

مادرشوهرم میگه تو کوچیکتری اون بزرگتره به اونم گفتم اما کوتاه نمیاد گفته باید با شوهرش بیان خونمون مادرشوهرم گفته خب وقتی میاد خونه ما تو هم بیا اینجا قبول نکرده و بعدم مادرشوهرم گفته خب یه بار اومد اما تو تحویلش نگرفتی 

حالا مادرشوهرم بهم پیله کرده که تو بیا یه جعبه شیرینی بگیر بریم خونش. (هی خدا آخه چقدر خودمو کوچیک کنم واسه کار نکرده چرا عذرخواهی کنم انگار خانوم از دماغ فیل افتاده که هر چی اون میگه بشه) 

منم عمرا این کارو نمیکنم دیگه کوچیک شدن بشه به شوهرم گفتم تو به مامانت بگو بهم نگه اونم که رودرواسی داره با خانوادش حرف نمیتونه بزنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا واسه خاطر خودتون زندگی کنید به خودتون احترام بزارید هرکی میخواد ناراحت بشه بشه. اگه تو چندبار کوچیک شدی لزومی نداره به کوچیک شدنت ادامه بدی که دیگران راضی باشن

2731
به حرفش گوش نده!! آدم زورگو😐

خب همین دیگه تکبرم حدی داره مادرشوهرم میگه تو این کارو بکن که دیگه اون بهانه ای نداشته باشه. 

منم گفتم باشه من به دست و پاش میفتم که خانم دیگه بهانه ای نداشته باشه جاريم قصدش تخریب منه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2738
خب همین دیگه تکبرم حدی داره مادرشوهرم میگه تو این کارو بکن که دیگه اون بهانه ای نداشته باشه.  ...

محل نذار اصلا،پرروشده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

حالا این سری برو با شیرینی 

و دلتو باهاش صاف کن 

بیخیال دنیا دو روزه 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

مهم شوهرته،  من تقریبا همچین مسئله ای واسم پیش اومد ، شوهرم به مامانش گفت به اون بگو دست از سر زن من ورداره وگرنه دودمانشو به باد میدم ، خودتون هم دست وردارین،  همون شد تموم شد رفت

خدایا شکرت 
2706