2737
2734
عنوان

کیا باردارن و خیلی نگران هیکلشونن

116 بازدید | 18 پست

نگرانی واسترس چاقی بیش از حد تو بارداری افسرده ام کرده از طرفی بارداری حس میکنم داره هیکلمو بهم میریزه همش نگرانم همشم برای چاقی نیستا همش فکرم درگیر زاییدنه چطور بچه بزرگ کنم ایا از عهده اش بر میام و هزار تا فکرو خیال کسی مثل من هست

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

من بچه دوممه ۱۴کیلو اضافه کردم هفت ماهمه همش میرم رو ترازو غصه میخورم اخه کمکاری تیرویید گرفتم تند تند وزن زیاد میکنم‌😔😔😔

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

عزیزم وقتی خدا تورو لایق مادر بودن دوسته ینی قدرتش رو هم بهت داده وکم کم داره آماده ت میکنه بر تربیت بچه

از سختی های کم بارداری شروع میشه تا بزرگتر تااینکه بر زایکان اماده میشی

بعدشم هیکلت بعد زایمانت یه سال رژیم مناسب بگیری و ورزش کنی برگسته

از دوران خوبت استفاده کن وخدارو شکر کن

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم وقتی خدا تورو لایق مادر بودن دوسته ینی قدرتش رو هم بهت داده وکم کم داره آماده ت میکنه بر تربیت ...

ترکای پوست جای بخیه شل شدن سینه وهزلرتااا مشکل دیگه ام هست

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

عزیزم از خدا بخواه فقط نینی سالم باشه و توکل کن ب خدا همه چیز ب خوبی پیش میره استرست طبیعیه کاملا

ولی فکر طاهرو نکن بعد از زایمان کم و بیش میشه درستش کرد 

ولی عشق بچه اصلا نمیذاره غصه اندامو بخوری شک نکن

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
ترکای پوست جای بخیه شل شدن سینه وهزلرتااا مشکل دیگه ام هست

با روغن زیتون‌مالش بده

ورزشای خاص هست که بار سینه هم هست

خارجیا چرا بعد زایمان هیکلشون بهم نمیخوره

چون اصولی پیش میرن

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2738
من بچه دوممه ۱۴کیلو اضافه کردم هفت ماهمه همش میرم رو ترازو غصه میخورم اخه کمکاری تیرویید گرفتم تند ت ...

منم متاسفانه کم کاری گرفتم

من چی بگم . هفته ۳۳ هستم . چهار هفته دیگه عروسی پسرخالمه که از بچگی باهم بزرگ شدیم اصلا راه نداره که بخوام نرم . عینه خرررس شدم . خدا بخیر بگذرونه ۴ هفته دیگه باید جک بزنن منو ببرن عروسی 😂😂😂

من چی بگم . هفته ۳۳ هستم . چهار هفته دیگه عروسی پسرخالمه که از بچگی باهم بزرگ شدیم اصلا راه نداره که ...

مگه جقد تو بارداری افزایش وزن داشتید عزیزم

من چی بگم . هفته ۳۳ هستم . چهار هفته دیگه عروسی پسرخالمه که از بچگی باهم بزرگ شدیم اصلا راه نداره که ...

عوضش دیگه تا یه ماه دیگه زایمان کردی راحتی من باید تا خرداد صبر کنم

2706