2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نصرت اشپز😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2456

ارشاد نیکخواه

ایدین سیارسریع

سهند ایرانمهر

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

خوردن وپوشیدن مردم روچرابایدلایک کنیم؟؟؟؟اینااینستاتعطیل بشه هیچی نیستن که بهش بنازن.بالایک وفالورزیاددیده میشن بعدمامان مانلی زیریکی ازپستاش نوشته هرکی که سینمانمیره بی فرهنگه😑یکی  نیست بگه بچه یاهمسرکدوم والامقامی؟؟؟؟توکه باپول فالورات میگردی اینستافیلتربشه هیچی نیستی بعدبه همون مردم ميگی بی فرهنگ؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2714
آیدا پوریا نسب. به همه استان ها میره و به مردم نیازمند کمک میکنه تبلیغات خیلی خیلی کمی داره از کا ...

من آیدا رو خیلی دوس دارم

چقد یه ادم میتونه دلسوز باشه

با اینکه فرهنگش با من زمین تا اسمون فرق داره ولی دوسش دارم

سلام ملیکم
خوردن وپوشیدن مردم روچرابایدلایک کنیم؟؟؟؟اینااینستاتعطیل بشه هیچی نیستن که بهش بنازن.بالایک وفالورزی ...

خخخ. من سینما نمیرم چون خیلی گرونه و حیفم میاد پول ب فیلمای ابکی ایرانی بدم 😁

سلام ملیکم
خوردن وپوشیدن مردم روچرابایدلایک کنیم؟؟؟؟اینااینستاتعطیل بشه هیچی نیستن که بهش بنازن.بالایک وفالورزی ...

منم متفرم از پیجهای لایف استایل! انگلیش هوم! و پیجهای کودکان کار اینستاگرام مثل گونش و نیوان و دلوان و....!!!

و همچنین بیوتی بلاگرهای کلاهبردار!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من آیدا رو خیلی دوس دارم چقد یه ادم میتونه دلسوز باشه با اینکه فرهنگش با من زمین تا اسمون فرق داره ...

اره واقعا خیلی مهربونه، هم از زندگی خودش لذت میبره هم در حد توانش به دیگران کمک میکنه

خب عزیزم بلاگر بودن هم ی شغله دیگه... چرا با پول فالورا؟؟ داره تبلیغ انجام میده پولشو میگیره هرکسیم فالو کرده با میلو رضایت خودش فالو کرده دیگه کسیو مجبور نمیکنن که فالوشون کنن، کسی دوست داشته باشه فالو میکنه،کسی هم این چیزا ناراحتش میکنه میتونه بلاک کنه که کلا نبینه

اره واقعا خیلی مهربونه، هم از زندگی خودش لذت میبره هم در حد توانش به دیگران کمک میکنه

گاهی اوقات میره خونه ادمای فقیر بچه های کثیفشونو بغل میکنه

واقعا ادم کیف میکنع میبینه همچین دختر پولداری ک مث ماه میمونه با اون قیافش اینجوری با خانواده ها رابطه برقرار میکنه

منکه نمیتونم

سلام ملیکم
2706