2737
2734
عنوان

با همچین خانواده ی شوهری چیکار کنم ب نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 30 پست
حالا من ی خواهر شوهر دارم قبلنا که تازه ازدواج کرده بودم خونه ی ما که میومد مثلا می خواست از خونه ی ...

واااا میگفتی اره برو بخور تا سیر نشدی پا نشیا دیگه گیرت نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان کردم ولی عین خیالش نیست با این وضعیت پیش برم ورشکست میشیم متاسفانه هرچی پول بخام بهم میده ولی ...

خوب عزیزم تو پولت روبگیر طوری ک احساس کنع زندگی خودتون خرج داره و ب اونا نمیرسه ولی خودت پس انداز کن اول زندگی عادتش نده ک پول نگیری وقتی میدونی پول دستش باشه نمتونه ب خانوادش نه بگه 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2728
منم دقيقا تو همچين وضعيم!فكر كن دو ساله ازدواج كردم و هنوز لباساى مجرديم رو ميپوشم ولى همسرم ميره وا ...

بخدااشتباهه منم سال اولی ایطوری بودم دیدم نه خیر داره برای دختر داییاش کلی وسایل تحریر میخره لباس میخره تازه راهنمایی هم هستن کوچیک نیستن که .گرفتم خرج کردم پس انداز کردم براخودم طوری ک دیگه نخوادواسه بچه دایی خرید کنه

خواهرانه بگم اجی جون همین مادرشوهر جاری شما فرداپس فردا شمارومسخره میکنن وقتی میبینن از همه چی خودت میزنی چون اونا نمیفهمن ک شماداری پس انداز میکنی یاکاری رو شروع کردی چون رفتار همسرشما ولخرجیاشو میبینن 

بخدااشتباهه منم سال اولی ایطوری بودم دیدم نه خیر داره برای دختر داییاش کلی وسایل تحریر میخره لباس می ...

بخدا ديگه دارم خل ميشم.هزار جور فكر ميكنم كه قرض و قوله بتراشم براى شوهرم كه كمتر خرج اونا كنه.كلا ولخرجه.اونا هم سو استفاده ميكنن

بگو خرجی رو بده به من ، ببینبم کی بیشتر پس انداز میکنه

متاسفانه حقوق ثابت نداره مغازه داره خرجی خونرو میده هر ماه پولم هر دقت بگم بهم میده ولی بازم واسه اونا خرج میکنه 😔

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
2738
بخدا ديگه دارم خل ميشم.هزار جور فكر ميكنم كه قرض و قوله بتراشم براى شوهرم كه كمتر خرج اونا كنه.كلا و ...

من باشم ب روشون میارم مثلا وقتی صبحت چ میدونم شیرخشک بود یا پوشک اینا توبگو اره گرونه ها کم نیست قیمتش روبگو .من خانواده شوهرم ی مدل دیگه ازارمیدن .ولی چندبار شوهرم کادوگرفت برای بچه های دایش دیدم مادرشوهرم خیلی خوشش اومده چنان تعریف میکرد ک کارخوبی کردی اینا منم برخورد روتغییردادم ولی ن طوری ک مادرشوهرم بدونه من نمیزارم مثلا بعضی وقتا کادوهازیادبود همشو ندادم ب همسرمم گفتم اضافست مگه دایی تاحالی ی بار حتاشکلات یاشیرینی اورده خونه ما بخدا نه کادوعروسی نه عقد حتامارسم داریم اولین بارخونه کسی بریم کادو ببریم اصلاهیچی دیگه ب مرور اون ی کادوشونم حذف کردم

بخدا این کارو کردم ولی بیشتر رفتیم تو قصد قرض اصلا درک ندارن شوهرمم نمیگه ندارم شده قرض کنه میده میگ ...

پس اونجا میری شروع کن از نداری وبدبختی بگو بگو کم میاریم بعضی وقتا پول نونم ندارم تو خونه واز این حرفا

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
امتحان کردم ولی عین خیالش نیست با این وضعیت پیش برم ورشکست میشیم متاسفانه هرچی پول بخام بهم میده ولی ...

میتونی پولاشو بگیری و پس انداز کنی و روز مبادا کم کم بهش کمک کنی 

من واسه سیسمونی و ... اینکار رو کردم و میکنم

ان مع العسر یسرا
بخدا خيلى دارم سعى ميكنم ولى هنوز موفق نشدم

ناامیدنشو ولی بهترودرسترش اینه که شوهرتون بگید نشدم یکی دوبار به مادرشوهرت اگه آدم خوبیه بگو . تعجب میکنم از داداش ک وقتی میدونه بچش حالاحالاهم شیرمیخوره هم پوشک استفاده میکنه چطوره ک خودشون یادشون میره بخرن یا توخونه ندارن اضافه

من الانم بچم ده ماهشه حتااگه قرضم گرفته باشیم نذاشتم بچم بدونه پوشک بمونه همیشه بسته اخرروباز نکردم میگم ب همسرم پوشک یادت نره فردابگیری شده حتا هم ظهرتماس گرفتم هم عصرقبل اومدنش ک پوشک بگیر.

اینادارن سواستفاده میکنن از همسرتون اگه مادرشوهرتم گفت خوب عموشه بگیره چی مبشه بگو مادرجان یکی دوبار که نیست و بحث روادامه نده

2706