2726

از يه طرف كسى كه چهارسال قبلا عاشقش بودم برگشت و بهم پيشنهاد ازدواج داد(اين ادم فوق العاده خوشتيپ و خوشگله يه بار عكسشو اينجا گذاشتم يعنى همه تاييدش كردن)هزارتا دختر دنبالشن!!!ولى من ديگه اصلا بهش اعتماد ندارم☹️چون پدره خودم اهل خيانته ميترسم وضعيت منم بعده ها همين بشه...

از يه طرف پدرم اينا هر روز بهم سركوفت ميزنن كه همه ازدواج كردن جز تو و تو بى عرضه اى و فلان😔😔

از يه طرف درسم يه ساله تموم شده ولى از يكى از همكلاسيام خوشم مياد كه فوققق العاااده پسره نجيب و با شخصيتيه و مناسب ازدواج😁😁ولى نميتونم مخشو بزنم

يعنى بلد نيستم

با اون آدم که عشقت بود ازدواج نکن مال تو نیست مال دیگران میشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اون آدم که عشقت بود ازدواج نکن مال تو نیست مال دیگران میشه

اره خودمم ميدونم

باورت ميشه حتى الانم انلاينه؟معلوم نى دارى با كى حرف ميزنه

سه ساعته پشت هم انلاينه😏😏😏بعد مياد پيشنهاد ازدواج ميده

البته دخترا خيلى بهش درخواست دوستى ميدن...

2728

سوسن خانوم ابرو کمون چشم عسلی خوشکل خانوم میخواد بیاد دره خونتون 

ببخشیدا یهو یادش افتادم😉

انشالله بهترینها برات رقم بخوره

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
ژووون😂😂😂😂اسمشم ميدونى كه اره خودشه بخدا اصا موندم چيكار كنم تو اين زندگى

😂😂 از بس تاپیک زدی در موردش ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

عزیزم نکن...کسی که رفت رفته مال من بعد از یکسال و نیم برگشت دست از پا درازتر...من تقریبا سه ماه بعد از رفتنش نخوابیدم یعنی شاید اگر تمام روزهایی رو که خوابیدم جمع بزنی ده روز شده باشه...بعد از سه ماه زندگیم برای همیشه تغییر کرد..بندازمش بیرون از قلبت 

اره خودمم ميدونم باورت ميشه حتى الانم انلاينه؟معلوم نى دارى با كى حرف ميزنه سه ساعته پست هم انلاين ...

هیچ وقت از سر بی کسی، با کسی که مناسب نیست ازدواج نکن. میگن تنهایی بهتر از با هرکس بودنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

اونی کهـ هزارتا دختر دنبالش هستن مال مردمهـ ، تازه از کجا معلوم کهـ باطنش هم مثهـ ظاهرش باشه بعد همش تو زندگی باید مثهـ شرلوک هولمز باشی تا مبادا یهـ چیزی نشه :) 

با کسی ازدواج کن کهـ اخلاقش خوب باشه و فقط مال خودت باشه√

اگهـ بتونی مخش رو بزنی پس کس دیگه هم میتونه.به جای مخ زدن بزار طرف مقابل برای به دست آوردنت تلاش کنهـ :) √

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
پسر خوشگل هرجا بره صدتا چشم دنبالشه نگاهایی که اصلا نمیشه تاب آورد

اره ميدونم

من باهاش دوست معمولى بودم قبلا ولى اينقدر دخترا بهش پيشنهاد دوستى ميدادن كه حالم بد ميشد

يا روز تولدش صد نفر براش كادو ميدادن...

ولى خب عاشقش بودم😔😔دوسال قبلا بخاطرش گريه كردم....

2706