2726
عنوان

کیا بخاطر بارداری بدی ک داشتن نمیخوان بچه دوم بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 55 پست

☹️ من نینی میخوام خدا

فردا موعد پریودمه ینی میشه دیگه پریود نشم؟ قول میدم تمام سختیاشو تحمل کنم و بفکر سومی هم باشم فقط یه نینی سالم تو دلم باشه☹️🙏🏻

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه یکم از تک فرزندی میترسیدم ولی الان اصلا نمیخوام آخه توانشو ندارم سنم هم طوریه ک باید سریع دومی ر ...

دیگه ادم بخاطر اهدافش سختی ها رو بجون میخره کلش نه ماهه دیگه میگذره ولی دومی کلا خیلی بهتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
یعنی چی ماه هفتم؟یعنی الان حامله ای و داری ب بچه دوم فکر میکنی

نه عزیزم ب بچه دوم فکر نمیکنم الان 

میگم من قبل بارداریم دو تا میخواستم ولی اونقدر بارداریم سخته ک اصلا بهش نمیتونم فکر کنم دیگه 

ققط تموم شه این دوران

دیوونه شدم اه

2728

من بارداری افتضاحی داشتم. همین جا تو چند تا تاپیک اذیت هایی که شدم رو گفتم همه اشک شون دراومد😁

ولی دارم ب دومی فکر میکنم بعد از 4 سال.

اگه توان مالی شو داشتم حتما میاوردم

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
فدات بشم. من بارداریم معمولی بود ولی تو این ۴ سال انقد شیطونی و اذیت داشته که فکر بچه دوم از گوشه ذه ...

اتفاقا اگه دومی رووداشتی انقدر اذییت نمیشدی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نه عزیزم ب بچه دوم فکر نمیکنم الان  میگم من قبل بارداریم دو تا میخواستم ولی اونقدر بارداریم سخ ...

دو سه سال دیگه یادت میره 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من به شدت بد ویار بودم 

از هفته ۲۶ استخوان غانه و لکنم درد گرفت هلو له مهلو ک نیسدم از درد میمردم 

۱۴ساعت درد کشیدم تا زاییدم ولی با این وجود میگفتم بارداری خوبی داشتم

اما 

انان از روزی ک دخترم به دنیا اومد

زردی گرفت 

رفلاکس خیلی شدید داشت ۵دیقه شیر میخورد ۱۵ بار بالا میاورد 

بخاطر رفلاکسش افسردگی گرفتم و کارم گریه بود

تا ۹ماهگی بلد نبود غذا رو قورت بده و اوق نیزدو استفراغ میکرد 

الانم اصلا غذا نمیخوره 

همشم اسهاله روزی ۶بار ۷بار 

دایم زیر چوشکش زخمه

وقتی به دنیا اومد ۴کیلو بود 

ولی الان یسالو دوماهشه ۸کیلو و نیمه 😭😭😭😭

۲شب میخوابه ۹صبح بیدار میشه دیگ نمیخوابه تا شب

بعضی وقتا کم میارم 

خیلی اذیت شدیم دوتامون 

ولی بازم خدارو بخاطر داشتنش شکر میکنم 

بجاش بجه دوستم که ۱۵روز ازش بزرگتره 

از اولش اصلا اذیت نمیکرد 

خودش میخوابید 

خوش غداس 

شیر خشکیه و اصلا کاری ب کار مادرش نداره 

الانم گفته بعد عید میخواد واسه بجه بعدی اقدام کنه 😅  

من بخاطر بارداری بدی که داشتم اتفاقا میخام بچه دوم بیارم ،از بارداری اولی که چیزی نفهمیدم همش استرس ...

افرین دقیقا همینهدومی انقدر خوبه چون ادم با تجربست دیگه بیدی نیس که بااین بادا بلرزه

☹️ من نینی میخوام خدا فردا موعد پریودمه ینی میشه دیگه پریود نشم؟ قول میدم تمام سختیاشو تحمل کنم و ب ...

ایشالله باردار میشی ولی از خدا بارداری خوب بخواه

بخدا الان میرم کلاس بارداری دختره هفته اخرشه میگه من تو بارداریم اصلا اذیت نشدم میخوام سه تا بیارم

من ک با خاک یکسان شدم با حسرت بهش نگاه میکنم

بدبختی اینه من غریب هم هستم یکی نیست در خونمو بزنه حالمو بپرسه 

کم اوردم

اتفاقا اگه دومی رووداشتی انقدر اذییت نمیشدی

از کجا معلوم دومی شیطون تر از این نشه؟

بخدا بعضی شبا که فک میکنم میبینم از صبح فقط سر دخترم جیغ و داد کردم اونم بدتر میشه ! اصلا دیگه کم اوردم 😭

حرف اصلا گوش نمیده!

من به شدت بد ویار بودم  از هفته ۲۶ استخوان غانه و لکنم درد گرفت هلو له مهلو ک نیسدم از درد میم ...

منم الان سه هفته است استخون لگن و سیاتیکم درد میکنه نمیتونم راه برم شل میزنم

خجالت میکشم برم خیابون 

2706