2726

بچه ها من واقعا در توان خودم نمیبینم دومی رو بیارم 

توان اقتصادیشم جور شه اونقدر تو بارداریم سختی کشیدم وقتی ب بارداری مجدد فکر میکنم دیوونه میشم

طوری شده ک شوهرم میگه اسم بچه دوم نمیاری 

همش ویار و بیمارستان و دکتر و استرس الانم ک ماه هفتم هر دو سه روز یه بار بالا میارم

استخون درد و دندون دردم بهش اضافه شده بخدا کم اوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زوده فکر کنی عزیزم طبیعیه😅

دوسال بگذره همچین یادت میره و.....

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2728

من بچه ندارم 

با یکی هم مخالفم چ برسه ب دومیش

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

اوووو بزار زایمان کنی حالا نمیخواد فکر دومی باشی

ولی منم کلا اولی رو شب نصف شب میکشوندمون بیمارستان اما دومی خوب بود

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

منممممم

اما الان که پسرم ۸ ماهشه شوهرم انگار یادش رفته میگه یکی دو سال دیگه یکی دیگه بیاریم پسرم تنها نباشه😒😒😒😒

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

من دیابت بارداری گرفتم و حال روحیم ب شدت خراب بود همش 

بعداز زایمانم خیلی بهم سخت گدشت برا همین اصلا ب دومی فکر نمیکنم ولی مطمئنم دو سال دگ یادم میره و باز احتمال داره باردار بشم😁

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
اوووو بزار زایمان کنی حالا نمیخواد فکر دومی باشی ولی منم کلا اولی رو شب نصف شب میکشوندمون بیمارستان ...

اخه یکم از تک فرزندی میترسیدم ولی الان اصلا نمیخوام آخه توانشو ندارم سنم هم طوریه ک باید سریع دومی رو بیارم یا قیدشو بزنم

یعنی چی ماه هفتم؟یعنی الان حامله ای و داری ب بچه دوم فکر میکنی

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
2706