1608
1609
عنوان

ببخشیدااااا راجع به اسهال :|

96 بازدید | 16 پست

آقا اسهال سرماخوردگیه یا آنفلوانزا؟

بعد اینکه‌من اصصصصصن روم‌نمیشه به دکتر بگمش

اصن نمیدونم چه مدلی بگم :| 

بگم‌گلاب‌به روتون؟=) روم به دیوار :| ؟

من چند روز پیش فقط گلو درد داشتم رفتم‌دکتر گف‌ویروسه گلوم خوب شد 

الان‌بدن درد خفیف و عطسه و آبریزش اینا دارم و اسهال (البته گلاب به روتون فقط یبار) 

به نظرتون کدومه؟ 

بگو روده هاش حرف گوش نمیکنن

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات

انفولانزا . حتما زودتر برو دکتر روم نمیشع چیه اخه دکتره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

اسهال و حالت تهوع از علایم سرماخوردگیه معمولی ام هس 

من شنیدم انفولانزا خطرناک معمولا با حالت تهوع و اسهال شروع میشه 

ولی واسه تو نیست که 

شایدم مسموم شدی چیز بدی نخوردی؟

8
اسهال و حالت تهوع از علایم سرماخوردگیه معمولی ام هس  من شنیدم انفولانزا خطرناک معمولا با ...

نه دو هفتست درگیرم ، دو هفته پیش ۲ روز بدن درد داشتم با یکم تهوع ، خوب شدم تا چند روز بعدش گلو درد خالی گرفتم رفتم دکتر‌گف ویروسه چیزس نیس ، الان گلو خوب شد آبریزش و بدن درد اینا شروع شد 

1601
بهت سفبکسیم اینا نداده چون عوارضش اسهاله 

من شنبه هفته پیش آنفولانزا گرفته بودم،از پنج شنبه ببخشید دل پیچه و اسهال دارم

دکتر انتی بیوتیکمو قطع کرد و پودر او ار اس بهم داده و اینکه کته با ماست بخورم، کمتر شده ولی هنوز کامل خوب نشدم

نه دو هفتست درگیرم ، دو هفته پیش ۲ روز بدن درد داشتم با یکم تهوع ، خوب شدم تا چند روز بعدش گلو درد خ ...

نه نگران نباش 

ببین از این به بعد حالت بدتر میشه و اسهالم ادامه داره یا نه 

بعد یه دکتر برو اگه بدتر شد