2726
عنوان

چیکار کنم کمتر حرف بزنم؟؟؟

1039 بازدید | 30 پست

کسی از من چیزی نمیپرسه دخالت میکنم و جوابشو میدم و کسی هم از من چیزی میپرسه جواب های چرت و پرت بهش میدم و پیش خودم میگم الان طرف فکر میکنه من خنگ یا خلم(تو محیط اداری منظورمه)     

توی جمع خانوادگی زیاد حرف نمیزنم.همون در حد سلام و خداحافظی و همه بهم میگن چرا حرف نمیزنی؟یه چیزی بگو و من واقعا نمیدونم چی باید اون موقعه بگم بهشون....همه بهم میگن تو خجالتی هستی    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو منی یا من تو...منم همینطور فقط فرق منو تو آینه من تو خونه زیاد تر حرف میزنم بیرون هم که تو اماکن عمومی حتما ی دوست میشم با خانوما

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2728
تو منی یا من تو...منم همینطور فقط فرق منو تو آینه من تو خونه زیاد تر حرف میزنم بیرون هم که تو اماکن ...

وای ارهههه🤣🤣🤣میرم بیرون میام شوهرم میگه با چندنفر دوست شدیییی😂

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
وای ارهههه🤣🤣🤣میرم بیرون میام شوهرم میگه با چندنفر دوست شدیییی😂

دقیقا...اصلا ی وضعی دارم تو مطب دکتر همه نشستن فقط به من گوش میدن از در تپه حرف میزنم...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
هم بزنم و هم نزنم

قبل حرف زدن سه بار تو ذهنت مرورش کن

ببین لازمه بگی؟

حرف بدی نیست؟

کسی ازت نمیرنجه؟کسی راجبت فکری نمیکنه؟کسی نیاز داره ب حرفت یا اصلا مهم نیس

یه مدت اینارو با خودت مرور کنی عادت میکنی

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2706