2726
عنوان

اگه بهت بگن یه آرزو کن همین الان برآورده میشه ، چه آرزویی میکنید ؟😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 29722 بازدید | 1263 پست

دوست دارم مادر بشم و خبرش رو به شوهرم بدم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان به عقب برگرده😌

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728

ارزوهای من

ایکاش میتونستم بدون اینکه بچه ها اسیب ببینن از همسرم جدا شم 

بچه بزرگم اخلاقش بده پرخاشگره با هیچکس نمیسازه به پدرش رفته ایکاش خوب میشد اخلاقش

دوست دارم با یه مرد خوب ازدواج کنم ک واسه بچه هامم پدری کنه بعد از طلاق

ارزو دارم بچه هام مسیر درست و دوستای خوبی رو انتخاب کنن در اینده و خوشبخت بشن اصلا بخاطر همین ارزو هست ک میترسم حدا شم

ارزو میکنم یه ماشین خوب بخرم و خونم جای باکلاس شهر باشه

ارزوی سلامتی بچه هام و خودم و خانواده م رو دارم

ارزو میکنم بچه هام خوشبخت خوشبخت خوشبخت بشن و باعث افتخارم.

واقعن؟؟؟من کارمند بانکم به قدری کارم سخته که حد نداره تازه من صندوق نیستمو مدیریت هستم صندوق که دیگه ...

صددرصدقبول میشم من مطمعنم خیالمم راحته.برامن سخت نیس شیرینه چیزی ک ازبچگی ارزوشودارم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2706