2733
2734

هشت هفته باردارم الان امکانش ندارم برم بیمارستان حالم بدشده.سرماخوردم انفولانزا نیست. کسی بوده دکتر براش تو ماه های اول داروی سرماخوردگی تجویز کرده باشه لطفا بهم بگید. چکار کنم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من توهفته۱۵رفتم دارونداد گفت اب جوش وعسل وابلیموروترکیب کن بخور انجام دادم کمی ج داد ولی اب نمک قرقره کردم همش۳بار اونم ته اب نمکوقورت دادم ی روز نشده کامل گلوم خوب شد بیحالیمم فقط استراحت وخواب۳روزه

من کاربریsarezooهستم بیایدتایپیکم باردارم خواهرای گل
نه هیچ دارویی تجویز نمیکنن فقط استراحت و سوپ و میوه

اگه با اینا بهتر نشدم چی؟به خاطر انفلولانزا و محیط پر میکروب بیمارستان میترسم برم اورژانس . دارو خونگی چی خوبه؟

2738

آره من تو بارداریم کلا در حال سرماخوردگی بودم 

ماهای اولش شربت دیفن هیدرامین بهم دادن ک به بچها میدن 

استامینوفن ساده 

ولی ماه بالاتر ک بودم آموکسی سیلین هم خوردم 

کلا دارو زیاد خوردم 😑😑😑

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
اگه با اینا بهتر نشدم چی؟به خاطر انفلولانزا و محیط پر میکروب بیمارستان میترسم برم اورژانس . دارو خون ...

هیچ دارویی نباید سرخود بخوری دارو عطاری که ابدا باعث سقط میشه .برو پیش متخصص زنان

داروی گیاهی هم تخم به برای سرماخوردگی و رفع عفونت گلو عالیه 

عناب هم خوبه برای سرماخوردگی 

تو بارداری هم مفید و توصیه شده

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
داروی گیاهی هم تخم به برای سرماخوردگی و رفع عفونت گلو عالیه  عناب هم خوبه برای سرماخوردگی  ...

عناب رو باید جوشوند یا خام خورد؟ 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
عناب رو باید جوشوند یا خام خورد؟ 

بجوشون آبشو بخور

2706