2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک‌کنم یکی از علائمش درد سمت راست قفسه سینه اس

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2731

گرید ۱ فقط با پیاده روی و خوردن میوه و سبزی ، گرید ۲ با پیاده روی و مصرف دارو اگه مواظب نباشی تبدیل به گرید ۳ میشه که گرید ۳ تا آخرعمر دارو باید مصرف کنی ، گرید ۴ نیاز به پیوند داره،‌ عرق کاسنی در درمانش خیلی تاثیر داره، اب هویج خوبه، بین غذا اصلا آب نخور و اب یخ کلا ممنوع

فقط خدا 
2738

خواهرم بارداره کبدش چرب شد تموم‌این مدت همش غذاش ماست و خیار بود حالا خوب شده ی مدته

دکترش دوباره واسه اطمینان واسش تست کبدی نوشته

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

تا نری سونوگرافی و آزمایش نمیفهمی،کبدچرب بیماری خاموشیه،حتما در اولین فرصت برو و انجام بده شوهر من داره و ما نفهمیده بودیم ولی خیلی جوش میزد بازو و کمرش،بیحال و کم انرژی بودن زرد شدن کره ی چشم،لک پوست،تیرگی زیر چشم،بعضی وقتام بی علامته،درمانش هم دارو تصفیه کننده کبد میدن،و ورزش و پرهیز غذاهای چرب و سرخ کردنی و و گوشت قرمز.

2706