2726
عنوان

شام امشب با دوست نی نی سایتی +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 95335 بازدید | 561 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری اعتماد میکنید واقعا من تاحالا خونه دوستای پونزده  سالمم نخوابیدم

از روز اول خونه هم نرفتیم . قرارها بیرون و در رستوران و پارک بود بعد همسران اضافه شدند کم و زیاد شدیم و از الک رد شدیم و مندیم چندتا دوست ناببببببببببببب

2728
الان که نمیشه اصلا اعتماد کرد .البته اونزمانم یادمه یکی بود می‌گفت بعد بارها رفتو آمد دوستم کلاهمو ب ...

فکر میکنم 15 سال کافیه تا بتونی دوستات رو بشناسی 

بعد از این همه رفت و آمد و سفر 

من که از چشمام بیشتر بهشون اعتماد دارم

فکر میکنم 15 سال کافیه تا بتونی دوستات رو بشناسی  بعد از این همه رفت و آمد و سفر  من که ...

شما که بعله .هرچند میشه تغییر کرد بر حسب زمانه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ترجیح میدم دوستی نداشته باشم این دوره زمونه خیلی خراب شده خیلی 

خیلی

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
ن پلو لا مرغی

سلام چه خوشمزه بنظر میرسه😋نوووش جونتون😊

دوستیتون پایداااار🤗

راستی بلاخره مرغ لاپلویی یا پلو لامرغی😁😁😁

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ترجیح میدم دوستی نداشته باشم این دوره زمونه خیلی خراب شده خیلی  خیلی

مثل منی😅

بیا دوست شیم😂

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ترجیح میدم دوستی نداشته باشم این دوره زمونه خیلی خراب شده خیلی  خیلی

من خودم خیلی ضربه خوردم چ ازدوستی ک ازکودکی باهاش بزرگ شدم چ دوستی ک چن سال باهاش بودم.واسه همین همسرم خوشش نمیاد میگه باز اذیت میشی. ولی من خودم همچنان دوست دارم بایکی ک واقعا بی ریا باشه پاک باشه درکل سالم باشه دوست شم. چون بنظرم یه دوست خوب واس هرانسانی واجبه

من خودم خیلی ضربه خوردم چ ازدوستی ک ازکودکی باهاش بزرگ شدم چ دوستی ک چن سال باهاش بودم.واسه همین همس ...

برای دوستی بی ریا باید خودت هم قلب بزرگی داشتی خیلی جاها ببخشی خیلی جاها از خودت بگذری سعی کنی کمتر سو برداشت کنی 

البته با اشخاصی که لیاقتشو داشته باشند و این موضوع دوطرفه باشه

2706