2733
2734
ماهم سهر غریب زندگی میکنیم تازه دیشب فهمیدم شوهرم شب یلدا ماموریت میره یعنی من و بچه ها تنهاییم

من دیگه عادت کردم باورت میشه به تنهایی 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
من دیگه عادت کردم باورت میشه به تنهایی 

منم عادت کردم وقتی میرم شهر خودموناز شلوغی و سروصدا کلافه میشم دلم تنهایی میخواد

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عادت کردم وقتی میرم شهر خودموناز شلوغی و سروصدا کلافه میشم دلم تنهایی میخواد

خوب نیست ادم توتنهایی افسردگی میگیره من دلم رفت وامد میخوادخونه یکی باشه واسه یه ساعت برم بشینم وبیام همسایه بغلیم هرپنجشنبه وجمعه دختراش عروساش ونوه هاش جمعن بگوبخند میخونن میرقصن صداهای بلند خندشون توخونه من میاد ومن طبق هر سال تنها به در فقط نگاه میکنم نگاه حسرتم به شوهرم که چرا واقعا ماکسی نداریم

2731
خوب نیست ادم توتنهایی افسردگی میگیره من دلم رفت وامد میخوادخونه یکی باشه واسه یه ساعت برم بشینم وبیا ...

سعی کن دوست پیدا کنی منم چند تا دوست دارم که اونا هم تنهان ،خانوادگی رفت و امد میکنیم که افسردگی نگیریم

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
بمیرم برات می‌فهمم چی میگی دقیقا

خدا نکنه عزیزم شب یلدا وفرداش دلم میگیره وگاهی گریه ام میکنم ولی دوروز دیگه دوباره عادی میشه انگار نه انگار شب یلدایی بود.

سعی کن دوست پیدا کنی منم چند تا دوست دارم که اونا هم تنهان ،خانوادگی رفت و امد میکنیم که افسردگی نگی ...

دوست دارم ولی شوهرم معذبه بیچاره اوناها خودشون شب یلدا میرن خونه پدرومادرشون به منم تعارف زدن ولی خانواده خود ادم داشته باشه یه چیزدیگس 

2738
دوست دارم ولی شوهرم معذبه بیچاره اوناها خودشون شب یلدا میرن خونه پدرومادرشون به منم تعارف زدن ولی خا ...

میفهمم هیچی جای خانواده رو نمیگیره 

من شب یلدا تولد یکسالگی پسرمه ....مادر شوهرم چند بار زنگ زد که تولد میگیرین یا نه ؟ ما هم گفتیم معلو ...

تولد یک سالگی پسرت رو حتماااااا بگیر 

چون اولین تولدش هس 

همیشه اولین تولد بچه ها خاطره میشه برا پدر و مادر

منم دخترم 8 سالشه هر سال واسش گرفتم ولی هیچ کدوم شیرینی بار اول رو نداره

میفهمم هیچی جای خانواده رو نمیگیره 

فدات عزیرم ممنون که درکم میکنی گاهی وقتها ادمها وقتی میبینن طرف حال دلشونو میفهمن خوشحال میشن من الان خوشحالم چون متوجه شدم کسی هست که ازحال دلم باخبرباشه

2706