2726
عنوان

تو نی نی سایت فقط باید بدبخت باشی

133 بازدید | 17 پست

اگر سوال داشته باشی و بخوای وضعیت خودت را شرح بدهی مدام باید اثبات کنی و تهمت دروغ بشنوی.میگم چشمام رنگیه میگن چشم رنگیا کسی دوست نداره.میگی تحصیلاتم اینه یا شغل خودم اینه میگن دروغ میگی.میگی وضع مالی اینطوره میگن دروغ میگی.اصلا به سوال توجه نمیکنن فقط دنبال حاشیه ن  و بیراهه کشوندن تاپیک.خیلی زشته میان میگن دروغ میگی.خب مگه همه باید یه جور باشن یا حتما بدبخت باشن.میگی نامزد کردم میگه چطور دو روزه نامزد کردی.نامزدها نه عقد‌‌‌.

شعور نداریم واقعا که

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بعضی دروغهای شاخدار میگن ادم قاط میزنه کی راست میگه کی دروغ

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728

منو نزنیا......... دروغگو 😂😂😂😂😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

واییی حرف دل منو زدی"اصلا علاوه بر این چیزایی که گفتی،تاپیکای خوبیم نمیزنن ،اکثرشون بی محتوا و بی معنی،الان خیلی وقته دنبال یه تامیک جامع هستم که هدف داشته باشه و وقتمو هدر ندم،فقط یکی پیدا کردم متآسفانه😯

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖

اگر منظورت منم که خب واقعیت رو گفتم چرا بهت برخورد ؟؟؟

دو روز پیش تاپیک زدی اه و ناله کردی که چرا خواستگار نداری بعد الان میگی خودم و نامزد شغل بالامرتبه سیاسی داریم 🤣🤣🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

یهویی دیروز بی خبر بدون قرار قبلی اومدن خواستگاری امروزم نامزد کردی؟؟؟🤣🤣🤣🤣 چون تا پریشب که حسرت متاهل هارو میخوردی   

چقدر هم شغل هاتون شبیه همه 🤣 همکارین

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706