1676
1605
عنوان

تو نی نی سایت فقط باید بدبخت باشی

130 بازدید | 17 پست

اگر سوال داشته باشی و بخوای وضعیت خودت را شرح بدهی مدام باید اثبات کنی و تهمت دروغ بشنوی.میگم چشمام رنگیه میگن چشم رنگیا کسی دوست نداره.میگی تحصیلاتم اینه یا شغل خودم اینه میگن دروغ میگی.میگی وضع مالی اینطوره میگن دروغ میگی.اصلا به سوال توجه نمیکنن فقط دنبال حاشیه ن  و بیراهه کشوندن تاپیک.خیلی زشته میان میگن دروغ میگی.خب مگه همه باید یه جور باشن یا حتما بدبخت باشن.میگی نامزد کردم میگه چطور دو روزه نامزد کردی.نامزدها نه عقد‌‌‌.

اخه بعضی دروغهای شاخدار میگن ادم قاط میزنه کی راست میگه کی دروغ

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم این نی نی که تو دلم گذاشتی سومین نی نیه خودت اینم سالم  بهم برسون، ایشالله اونایی هم که منتظرن دامنشون سبز بشه صلوات بفرستین 😍😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

منو نزنیا......... دروغگو 😂😂😂😂😂

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم این نی نی که تو دلم گذاشتی سومین نی نیه خودت اینم سالم  بهم برسون، ایشالله اونایی هم که منتظرن دامنشون سبز بشه صلوات بفرستین 😍😍😍

واییی حرف دل منو زدی"اصلا علاوه بر این چیزایی که گفتی،تاپیکای خوبیم نمیزنن ،اکثرشون بی محتوا و بی معنی،الان خیلی وقته دنبال یه تامیک جامع هستم که هدف داشته باشه و وقتمو هدر ندم،فقط یکی پیدا کردم متآسفانه😯

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖
1668

اگر منظورت منم که خب واقعیت رو گفتم چرا بهت برخورد ؟؟؟

دو روز پیش تاپیک زدی اه و ناله کردی که چرا خواستگار نداری بعد الان میگی خودم و نامزد شغل بالامرتبه سیاسی داریم 🤣🤣🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

یهویی دیروز بی خبر بدون قرار قبلی اومدن خواستگاری امروزم نامزد کردی؟؟؟🤣🤣🤣🤣 چون تا پریشب که حسرت متاهل هارو میخوردی   

چقدر هم شغل هاتون شبیه همه 🤣 همکارین

خدا شفات بده انقدر خیالبافی نکنی      

یعنی موفق بودن خیالبافیه؟خدا را شکر در موقعیتی هستم که اون موقعیت برای ادمایی مثل تو خیال.خدا وقتی نعمت میده به قلب ادم نگاه میکنه به قلب سیاهت رجوع کن تا علت تموم کمبودهات را متوجه بشی

یعنی موفق بودن خیالبافیه؟خدا را شکر در موقعیتی هستم که اون موقعیت برای ادمایی مثل تو خیال.خدا وقتی ن ...

نه عزیزم موفق بودن خیالی نیست 

ولی اینکه دو روز پیش از بی خواستگاری بنالی بعد دو روز بگی نامزد دارم یا خیالبافیه یا دروغگویی

اینکه بگی شغل بالای سیاسی دارم بعد از اون ور تاپیک بزنی که مجبوری با اتوبوس رفت و امد کنی و هیچ تفریحی نداشته باشی بخاطرش هزینه اش ! با عقل جور در نمیاد😉

قبل دروغ گفتن همه چیز رو چک کن 

خداروشکر انقدر خدا همه چیز بهم داده که نخوام خیال بافی کنم 

خدا کمکت کنه انشالله به همه توهماتت برسی که نخوای اینجا اینجوری کمبودات رو به شکل داستان تعریف کنی