2726

فقط اومدم حرف بزنم اروم. شم تنها پناهم اینجاس هیچکیو ندارم ک بهش بگم درد دلمو مامانم ک. خودش ناراحتی قلبی داره و تا ناراحتی منو ببینه حالش بد. میشه

تایپک. قبلیم گفتم چی شده

دارم دق میکنم بچه ها وقتی من این حالو دارم مامانش چه حالیه طفلی

تروخدا خواهش میکنم ازتون انفولانزارو جدی بگیرین 

الان ک میدونم هلیای نازم پر کشیده رفته دلم بیشتر واسش تنگ میشه اون فقط هفت سالش بود هیچ خوشیی ندیده بود تو دنیا خیلی زود بود ک تنهامون بذاره بره من هنوز عروسکی ک واسش خریده. بودمو ندادم بهش😭😭😭😭

دارم عکساشو نگاه میکنم دارم دیوونه میشم

آرومم کنین

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

عزیزم چقد سخته حق داری هرچی بگی؟ چه نسبتی باهاش داشتی

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه داشت سواد یاد میگرفت میگفت خاله چقد طول میکشه من بتونم اسم تو. و مامانمو بنویسم

دستای کوچولوشو گرفتم و. اسممو. بهش یاد دادم گفتم ببین اسم منو اینجوری مینویسن

هلیای نازم هی تمرین میکرد بتونه اسم منو بنویسه

چرا نرسید ک اون حروفارویاد بگیره

زود پر کشید. و رفت😢😭

2728

الهييييي عزيزم 

جيگرم كباب شد 😭😭نميدونم چي بگم فقط طلب ارامش ميكنم و از بچه ها ميخوام واسه ارامش دلتون صلوات بفرستن

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

دوست نازنینم بهت تسلیت میگم غم آخرتون باشه از ته قلبم دعا میکنم خدا بهشتو براش مقدر کنه الانم براش فاتحه میخونم گل گیسوی عزیزم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

روزی نبود ک بهم سر زنه دلم واسه خاله خاله گفتناش تنگ میشه چقد از گوشی مامانش بهم ویس میداد. و. شیرین زبونی میکرد

2706