2733
2734
عنوان

خانم های خیاط یک سوال دارم

74 بازدید | 5 پست

سلام. برای دوختن شلوار نوزاد لازمه که فاقد پشت را سه سانت بیشتر بگیرم یا یه الگو برای جلو و پشت یکی باشه کافیه؟

از سه ماه تا یک سالگی

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

یکی دو سانت کافیه. اگه بزاری بهتره ولی من دیدم لباس خونه نوزادی پشت شلوارش بلند نیس بخاطر همین من بیشتر خودم میدوختم و یکم بلندتر میکردم

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم خیاطه ولی شرمنده الان خوابه نمیشه ازش بپرسم اگه جوابتو نگرفتی فردا میپرسم میگم 

اختیار داری گلم. ممنونم

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2728
یکی دو سانت کافیه. اگه بزاری بهتره ولی من دیدم لباس خونه نوزادی پشت شلوارش بلند نیس بخاطر همین من بی ...

پس باشه بهتره.