2733
2734

اولاش جالب بود برای من!!

اما وسطاش که مرده رو گرفتن چرت شد دیگه

منم ندیدمش تا اخر

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فیلم ایرانی اخرش پلیس با درایتش همیشه برنده میشه و عدالت بر قرا میشه و حق ب حق دار میرسه 

اه بدم میاد از آخر فیلم ایرانی، اینقدر ما رو هر سری گریوندن آخر فقط یخ ارغوان رفت کما 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
اه بدم میاد از آخر فیلم ایرانی، اینقدر ما رو هر سری گریوندن آخر فقط یخ ارغوان رفت کما 

من جاشون بودم امیرو بدبخت میکردم فرزانخ رو میفرستدم میرفت حدیث بچه رو سقط میکرد 

زندگی طبیعی اینه کسی ب کسی رحم نمیکنه ن این شر و ورا ک اینا میبافن

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
فیلم ایرانی اخرش پلیس با درایتش همیشه برنده میشه و عدالت بر قرا میشه و حق ب حق دار میرسه 

اصلا بانوی عمارت پلیس نداشت 

😐

یه خانی به یه خان دیگه دشمن بود 😐

عشقولانه هم بود 

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...
2706