2733
2734
عنوان

دوستانی که اینستا دارین یه سوال

107 بازدید | 23 پست

شما روزانه چقدر از اینستا استفاده میکنین؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نام خدا

یک عدد معتاد بنگی هستم

روزانه ۲۴ ساعتو نیم در اینستا ول میتابم

نکته قابل توجه اینه اصن کسی پیام نمیده وهدف خاصی ندارم

اوایل تفریحی میرفتم

رفیقای نابابم گفتن بیا یه بار که درد نداره

ولی میبنیم درد داره اونم چه دردی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
به نام خدا یک عدد معتاد بنگی هستم روزانه ۲۴ ساعتو نیم در اینستا ول میتابم نکته قابل توجه اینه اصن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
2738
به نام خدا یک عدد معتاد بنگی هستم روزانه ۲۴ ساعتو نیم در اینستا ول میتابم نکته قابل توجه اینه اصن ...

اووووه

مصرفت بالاست باید بستری شی😀

آدمو از کار و زندگی میندازه.من پاکش کردم

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2706