2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میره تو اتاق آخری 

دوتا شلوار می پوشه یه بلوز استین بلند با کت روش و لحافم می ندازه  رو خودشو و درو می بنده و میخوابه!! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بابام قربونش برم همیشه ظهرا که ناهار میخورد بعد پای اخبار ساعت ۲میخوابید جالبش این بود وقتی خوابش میبرد مامانم میرفت تلویزیونو خاموش کنه یهو بابام بیدارمیشد میگفت خاموش نکن زن خوابم😂

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
میدونه تو یخچال میوه هست ولی از مامانم میپرسه تو یخچال چیزی داریم بخوریم؟  عاشق همین حجب و حیل ...

😂😂برعکس آقاجون من هر وقت چشم مامانمو دور ببینه میره آشپزخونه هر چی پیدا کنه میخوره😂😂

دادو بیداد مادرجونمو در میاره

یه  خاطره  داره بابام مال زمان شاهه  همیشه و همیشه و همیشه و همیشه  به رکی میرسه  تعریف میکه  منو مامانمم ازون ور چشم غره  میریمم که ۱۰۰ بار اینو برا بقیه گفتی  ولی باز میگه ...   همش م  کنترل  تلوزیونو گم  میکنه درصورتیکه زیر بالشتشه.... وقتی هم خرمالو میبینه  حالش بد میشه

بابای من عسل دوست داره و زیاد میخوره مامانم میگه انقدری که بابات عسل میخوره فکر نکنم خرس تا حالا انقدر خورده باشه

پفک و لواشک هم زیاد دوست داره😑

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

تو جمع  انقدر  می مونه تا  نشسته خوابش ببره و خرو پفش راه بیوفته ولی زورش میاد بره بخوابه😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

قربون فین کردن بابام   خیلی از این کارش تو دسشویی بدم میاد ولی نمیتونم چیزی بگم 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

هرموقه  خسته میشه  میگه من کجا برم از دست شماها راحت شم 😫

2706