1542
1605

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

من چرا فسنجون دوس ندارم

کیا مثل منن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خستم خسته از تویی ک منو غرق خودت کردی ولی نجاتم ندادی غرق شدم تو دریای سبز چشمات کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

دلمون خواست به به نوش جان

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!       وزن شروع 63 🙈60وزن هدف اول 55👸💪وزن هدف دوم 50😎وزن هدف نهایی 45😍😍من مبتونم😉😉

با مرغ ندوست وگرنه دلم میخواست😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1432

وای من عاشق فسنجونم چرا با روح روان من بازی میکنید 😭😭😭

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  زالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک زالفقار سید علی 😭
1563
1547