2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن خوب نمیشه کنترل میشه 

خودم 5ساله درگیرشم هنوز بچه دار هم نشدم

اگه دکتر خوب کسی در این زمینه سراغ داره بهم معرفی کنید لطفاً

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2728
عزیزم علائمت چی بودکه فهمیدی تنبلی گرفتی ؟؟

علایم من این بود پریود نامنظم یا چند ماه پریود نشدن موی زیر چونه و موهای دست و پا سیاه

بیخودی چاق شدن مخصوصاً چاقی شکمی

بزرگ شدن سینه آمدن شیر تو سینه بخاطر هرمون پرولاکتین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

تنبلی تخمدان قابل درمان نیست با دارو کمک به بهبودش میکنن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
من تنبلی تخمدان داشتم شدید یعنی یکیش ۳ بود یکیشم۷ با سیاه دونه وعسل ناشتا خوردم یه هفته ای الانم که ...

وای عزیزم چه خبر خوبی 

میشه بگی چطوری ترکیب کردی عسل حتما طبیعی باشه یا فرقی نداره 

چیز دیگه ای دارویی نخوردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای عزیزم چه خبر خوبی  میشه بگی چطوری ترکیب کردی عسل حتما طبیعی باشه یا فرقی نداره  چیز ...

نه نباید همزمان که از داروهای شیمیایی استفاده کنی من یکسال درگیر دکتر بودم هیچ فایده ای نداشت برام نسبت ۳ به ۱ باید باشه عسل ۳ برابر هستش دوسین میگن دیگه طبیعی باشه بهتره سیاه دونه روهم نمیکوبیدم خردنشم برام سخت بود قورتش میدادم میگن فولیک اسیدم همزمان باهاش استفاده نکن موقع پریودیتم ۳.۴ روز قبلش نخور چون احتمال حاملگیتم هست که سیادونه موجب سقط میشه دیگه همین ها یادم بود

نه نباید همزمان که از داروهای شیمیایی استفاده کنی من یکسال درگیر دکتر بودم هیچ فایده ای نداشت برام ن ...

ممنونم عزیزم بچت به سلامتی دنیا بیاد انشاالله دلمو شاد کردی

دیگه چیز دیگه ای مثل زنجبیل یا چیزای طب سنتی استفاده نمی‌کردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم بچت به سلامتی دنیا بیاد انشاالله دلمو شاد کردی دیگه چیز دیگه ای مثل زنجبیل یا چیزای طب ...

نه همینو فقط مصرف میکردم میگن چرب کردن زیر شکم با روغن سیاه دونه هم خوبه برام دعا کن بچم سالم وصالح باشه .انشالله شماخم خبر خوش بارداری تو زودتر اعلام کنی

2706