2733
2734
عنوان

بارداری بعد از مرگ نوزاد

650 بازدید | 7 پست

خانوما کسی هست که متاسفانه نوزاد عزیزش رو بعلت بیماری قلبی مادرزادی از دست داده باشه ومجدد باردار بشه وسالم باشه نوزادش

خواهشا اگر اطلاعی دارید بهم بگید

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
زن عموی من بچه اولش ۲۷ روزگی فوت کرد ب خاطر مشکل قلبی الان دو تا صحیح و سالم داره

وای خدا، عاشقتم خدا براش نگهداره داشتم دق می کردم اخه دخترم رو سه ماهگی از دست دادم البته به تازگی، وفعلا تصمیم به بارداری ندارم اما خب دکتر قلبش به من گفت شاید بعدی هم مشکل داشته باشه داشتم دق می کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا، عاشقتم خدا براش نگهداره داشتم دق می کردم اخه دخترم رو سه ماهگی از دست دادم البته به تازگی، ...

عزیزم اصلاح تغذیه کن و قبل اقدام با شوهرت برین حجامت ان شالله خدا چنتا سالمشو بهت میده

2728
عزیزم اصلاح تغذیه کن و قبل اقدام با شوهرت برین حجامت ان شالله خدا چنتا سالمشو بهت میده

بخدا من انقدر مراقب دخترم بود از هفته اول جنینی، حتی اکو قلب جنین هم دادم اما متوجه نشدن 

بخدا من انقدر مراقب دخترم بود از هفته اول جنینی، حتی اکو قلب جنین هم دادم اما متوجه نشدن 

این دکترا هیچی حالیشون نیس .... عزیزم باور نکن خدا انسانو بفرسته زمین برا اینکه با کدوم پاش بره دسشویی مقررات بزاره بعد برای نسل سالم داشتن بگه خودتون برین کشف کنین ....

این دکترا هیچی حالیشون نیس .... عزیزم باور نکن خدا انسانو بفرسته زمین برا اینکه با کدوم پاش بره دسشو ...

پناهی جز خودش ندارم، من الان ته ناامیدی هستم وفقط کور سوی امید به دلم راه داره،  خدایا پناه بی پناهانی چون من باش

2738