2703
2553
یه سرویس کامل بخر که وسایلت کامل بشه جعبه هم داره 

دوتا سرویس شش نفره خریدم الان... دوازده نفره هاش قوری و فنجان داره که به کار من نمیاد. واسه همین دوتا شش نفره گرفتم. فردام یکی بگیرم بنظرم. بشه هجده تا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه عالمهههه😁😁😁 سرویس هجده نفره دارم. ولی میگم اینم هجده تاش کنم. 

نه نکن نکن بسه 😂

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2456
دوتا سرویس شش نفره خریدم الان... دوازده نفره هاش قوری و فنجان داره که به کار من نمیاد. واسه همین دوت ...

به نظرم نگیر چون بشقاب بزرگاش هم می تونی استفاده کنی سرویس ارکوپال بگیر  دوتا 

دی جی کالا حراج گذاشته بود ۱۰۲ پارچه اش ۱۸ تا پیش دستی و غذا خوری داشت همین ۱یک و دویست  من گل ...

صبح شش نفرشو زده بود 419.بعد ازظهرکرد 383 تومن. اومدم خرید بزنم زد ناموجود😑😑😑

2714
به نظرم نگیر چون بشقاب بزرگاش هم می تونی استفاده کنی سرویس ارکوپال بگیر  دوتا

بشقاب بزرگ؟ همون خورش خوری منظورته؟ ارکوپال دیدم اتفاقا. 200 میگفت. دوست نداشتم. سریع طرحاش از مد میفته

بشقاب بزرگ؟ همون خورش خوری منظورته؟ ارکوپال دیدم اتفاقا. 200 میگفت. دوست نداشتم. سریع طرحاش از مد می ...

نمی دونم اسم اون بشقاب مسطح ها چیه ولی اره اگه کم اومد از اون استفاده کن 

اکوپال ۲۰۰ تومنی دیگه چی می تونه باشه 🤔

ببین مارک خوب بخر ارکوپال از چینی بیشتر کاربرد داره من ابگوشت خوری ارکوپال خریدم 

نمی شکنه دم دستی خوبیه 

چینی زرین همه طرحاشون از روش پاک میشه من ندیدم ارکوپال پاک شده باشه همه دم دستی استفاده می کنن

اگه خواستی باز خرید کنی سایت چینی زرین بخر یا نمایندگیش زیاد خریدی بیشتر از ۴۵۰ نیست

توسایتش که پونصد و خورده ایه. تازه بدون احتساب مالیات و.... بازار 492 تومنه... من از آشناخریدم پونصد☹️☹️☹️میگن از فامیل نباید بخری همینه

2706