2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشگله مبارکت باشه یه دست دیگه هم بخر اگه مهمون شام ناهاری زیاد میاد برات 😍

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

به نظرم سه تا سرویس باشه خوبه

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

اگه پول داری ک بخر 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
گنج پیداکردی اخه همینجوری داری خریدمیکنیا شیطون

نه بابا... شوهرم 1700 واسه تولدم داده بود اونودارم خرج میکنم😅😅😅دیدم هی ریز ریز دارم خرت و پرت میخرم. گفتم یه چی بخرم بمونه برام

خوشگله مبارکت باشه یه دست دیگه هم بخر اگه مهمون شام ناهاری زیاد میاد برات 😍

یه عالمهههه😁😁😁 سرویس هجده نفره دارم. ولی میگم اینم هجده تاش کنم. 

2706