2726
عنوان

كسي بوده هم كار كنه هم درس بخونه

69 بازدید | 19 پست

از درس خوندن عقب نموندين ؟! تونستين كار پيداكنين ؟! چكاري ميكردين 

من اول ميخواستم كاشت مژه يا ناخون يا پاكسازي ياد بگيرم ولي خب هزينه اموزش و وسايلشو ندارم 

بايد برم سراغ كاراي دفتري بنظرتون پيدا ميشه 

من هم کامپیوتر و با اون درسای زمخت و سنگینش میخوندم هم کار میکردم از ۱۹ سالگی

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
من هم کامپیوتر و با اون درسای زمخت و سنگینش میخوندم هم کار میکردم از ۱۹ سالگی

واقعا عزيزم كامپيوتر خيلي رشته سختي هست 

شما چكار ميكردي 

چه لذتي داره خرج كردن پول خودت ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا عزيزم كامپيوتر خيلي رشته سختي هست  شما چكار ميكردي  چه لذتي داره خرج كردن پول خودت ...

تو موسسه فرهنگی کارای ثبت نام و برنامه ریزی کلاسارو داشتم اول

بعدا که کار گرفتم طراحی سایت میکردم

واقعا لذت بخشه هرچند سخت

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
چجوري با تايم كلاسات اوكي كردي صبح بودي يا بعد ازظهر

قبول کرده بودن تو دفتر کلاسای واجبمو برم.پیام نور بودم دو شیفت میرفتم سرکار.شهرستان درس میخوندم زیاد کلاس نمیرفتم.وقت امتحانام صب امتحان میدادم برمیگشتم دفتر.کارشون خاص بود زود کارو یاد گرفتم بهم نیاز داشتن مجبور بودن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
تو موسسه فرهنگی کارای ثبت نام و برنامه ریزی کلاسارو داشتم اول بعدا که کار گرفتم طراحی سایت میکردم ...

افرين بهت واقعا 

به دختر بودنم افتخار ميكنم وقتي دخترايي قوي مثل شمارو ميبينم 

قبول کرده بودن تو دفتر کلاسای واجبمو برم.پیام نور بودم دو شیفت میرفتم سرکار.شهرستان درس میخوندم زیاد ...

چقد عالي

خسته ميشدين 

جوري بود ك از زندگي زده بشين 

شما كارت چي بود؟

مربی اموزشگاه کامپیوتر بودم.رشته دانشگاهم علوم تربیتی بود

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
چقد عالي خسته ميشدين  جوري بود ك از زندگي زده بشين

اره خیلی خسته میشدم ولی از زندگی زده نمیشدم کارمو لازم داشتم مجبور بودم ۴ سال تموم درس خوندم و کار کردم بعد ازدواج کردم دیگه مجبور نبودم کار کنم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2706