2733
2734

شده وسواس فکری 😭تو رو خدا راهنماییم کنین کمکم کنین ...

اخه با بچه ها زیاد سرو کار وارم و بونمم ضعیفه معمولا زود مریض میشم

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مگه اونایی ک انفولانزامیگیرن میمیرن؟؟؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

شلغم و ویتامین ث و سیب زرد و خرما

اینا خوبه زیاد بخور

دستاتم زیاد بشور

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
خیلی بده انشاالله که هیچ کس نگیره

علائمش چیه؟؟؟ توی راه رفتن هم اثرمیزاره؟مثل درد پا

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
اوایل بارداری خطرش بیشتره من 8 هفتمه

دوستمم بارداری اولشه و اینکه خیلی بدنش ضعیفه و نازک نارنجیه اما الان حالش خوبه صبح بهش زنگ زدم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
دوستمم بارداری اولشه و اینکه خیلی بدنش ضعیفه و نازک نارنجیه اما الان حالش خوبه صبح بهش زنگ زدم

خدارررروشکر الهی هیچ کس مریض نشه

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

عزیزم باور کن تلقین مریضی از خود انفلوانزا خطرناکتره بهش فک نکن اصلا 

من خودم یه مدت بخاطر زلزله همش حس میکردم میخواد زلزله بیاد اخرش یه روز با خودم گفتم خدا اگه بخواد ادم زنده بمونه زلزله هفت ریشتریم بیاد زنده میمونه نخوادم با یه مریضی ساده راحت میمیریم پس همه چیو بسپار بخدا و فقط احتیاط کن

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2706