2726

تو تاپيك يك خانمي بعد از ظهر صحبت كرده بود گفته بود خودش خيلي زيباست و دخترش اصلا بخودش نرفته و زشته 

منم گفتم غصه نخور منم خودم خوشكلم ولي دخترم بخودم نرفته 

نگفتم دخترم زشته 

بعضيا ريختن سرم كه تو توهم زيبايي داري و اصلا خوشكل نيستي 

من عكس با ارايش گذاشتم كفتن واي غرق ارايشه بي ارايش گذاشتم گفتن نه خيليم معمولي و فلاني!!!!

حالا شما نظر بديد 

الان هردوشو ميدارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بز ار

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
الان بعد ۱۰ ص استارتر میگه هستید بزارم

یااینکه چرانمیتونم بزارم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

انتظار سخته😂

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2706